Nyomtatványok

Tételek száma: 355

18552.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1924 Szabályrendelet a városi szegényápoldáról 17p. Néhány lapon kisebb sérüléssel
18553.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1924 Gyermeknaptár az 1924. évre. XXVI. évfolyam. Szerk.: Fodor Árpád. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., Országos Állatvédő Egyesület, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval.
18554.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18555.

1924 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. IV. évf. Teljes évfolyam 1-4. szám. Bp., 1924. (Európa ny.) Ritka!

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

18556.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1925 Bp., báró Ullmann Adolf (1857-1925) közgazdász, a Főrendiház tagja, a Ferenc József-rend nagykeresztese halotti értesítője, báró Wimmersperg Frigyes kereskedelemügyi államtitkár részére címezve, 23x30 cm
18557.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1926-1937 Vegyes napilap gyűjtemény, benne Uj Lap, Nemzeti Ujság, 8 Órai Ujság, Magyarság, Leipziger Tageszeitung, Budapesti Hírlap, Pester Lloyd, Magyar Hétfő, Függetlenség, Közgazdasági és Közlekedési Tudosító, Nemzeti Sport, Sporthírlap, Magyar Kereskedelem és Pénzügy, Hétfői Napló, Tudósító, Reggeli Ujság. Az első lap sérült, hiányos, a második lap sérült, további egy lap sérült, kijár, benne hiányos számokkal is, sérült gerincű félvászon-kötésben, 47x32x4 cm
18558.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Részvénykönyv. A részvények névértlke és összevonása, szelvények. Bp., 1927. TÉBE. 44p. Félvászon kötésben
18559.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1928 Az Est Hármaskönyve, Az Est Pesti Napló Magyarország előfizetőinek, félvászon kötés, belül a gerincnél részben elvált, 1087p
18560.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

18561.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1928 Esztergom évlapjai. (Annales Strigonienses). Az Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat közlönye. IV. évf. 1. és 2. sz. ( Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, 64p.
18562.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1928 Esztergom török megvételéről szóló, Frankfurtban 1543-ban megjelent eredeti röpirat reprintje
18563.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft