Nyomtatványok

Tételek száma: 355

ca 1930-1931 A Pesti Napló képes magazin egy kötetnyi bekötött számai, korabeli félvászon kötésben, nagyon izgalmas képanyaggal
18577.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1930-1940 Sopron - Hungaria, fekete-fehér képekkel illusztrált, többnyelvű idegenforgalmi prospektus. Sopron, Röttig-Romwalter-ny., 6 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval.
18578.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

18579.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18580.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1931 A Magyarország Rádiója. Sárga hetiműsor. Az európai és északafrikai rádióállomások hullámtáblázata (1931 február). Kissé viseltes, foltos, 4 p.
18581.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1931 Mo. Szövetkezetek Szövetsége továbbképző tanfolyam, tananyaga 8 p
18582.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1931 A Motoros. A Magyar Motorosok Érdekeit Szolgáló Független Képes Szaklap. 1931. feb. 25. III. évf. 2. sz. Bp., 1931, Motoros Lapkiadó Vállalat, (Egyesült-ny.), 20 p.+1 t. Gazdag és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes korabeli hírekkel, és írásokkal. Kiadói papírkötésben, a füzet elvált a borítótól, a borító szakadt.
18583.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1931 A Motoros. A Magyar Motorosok Érdekeit Szolgáló Független Képes Szaklap. 1931. március. 25. III. évf. 3. sz. Bp., 1931, Motoros Lapkiadó Vállalat, (Egyesült-ny.), 20 p.+1 t. Gazdag és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes korabeli hírekkel, és írásokkal. Kiadói papírkötésben, a füzet elvált a borítótól, a borító kettészakadt, az utolsó 3 lap sérült, és az egyik lap felső sarkán hiánnyal.
18584.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1931 A Motoros. A Magyar Motorosok Érdekeit Szolgáló Független Képes Szaklap. 1931. április. 25. III. évf. 5. sz. Bp., 1931, Motoros Lapkiadó Vállalat, (Egyesült-ny.), 20 p.+1 t. Gazdag és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes korabeli hírekkel, és írásokkal. Kiadói papírkötésben.
18585.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1931 Írók és írások irodalmi értesítő I. évf. 1. száma (induló szám), 1931. június, a címlapon Herczeg Ferenc írásával, tűzött papírkötés, kissé foltos, 16 p.
18586.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1931 Hajmáskér, Hősök szobra (I. világháborús emlékmű) avatása, nyomat paszpartuban, kissé sérült, látható: 15x21,5 cm
18587.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

18588.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft