Nyomtatványok

Tételek száma: 355

18514.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1908 Körösfői-Kriesch Aladár festőművész kiállítási meghívója
18515.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1908. máj. 30. Bécs, Jegy ünnepi eőadásra a Cs. és Kir. Operaházba egy bizonyos Bartha őrnagy részére. A jegy előírta a tiszti sapka és az egyenruha viselését.
18516.

1908. máj. 30. Bécs,
Jegy ünnepi eőadásra a Cs. és Kir. Operaházba egy bizonyos Bartha őrnagy részére. A jegy előírta a tiszti sapka és az egyenruha viselését.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1908 Mramorák (Homokos, Vajdaság), meghívó a Mramoráki Műkedvelők által a Délvidéki Tüdőbeteg-Sanatorium-Egyesület javára rendezett műkedvelői estélyre, magyar és német nyelvű, hajtva, kissé viseltes, foltos, 25x19 cm
18517.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1909-1913 A Zászlónk c. ifjúsági folyóirat 5 db száma, kiadja a Regnum Marianum, a címlapokon Márton Lajos és Horn Antal illusztrációival, változó állapotban (sérült, foltos)
18518.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1910 Esterházy Margit hercegné arcképes halotti értesítője
18519.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

ca 1910 Little Puck c. képes magazin teljes évfolyama VIII. évf. bekötve. 288p. Aranyozott félvászon kötésben
18520.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18521.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

cca 1910-1940 Ricordo di Milano, kihajtható leporello, 32 fekete-fehér képpel.
18522.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1910-1940 Vegyes különféle iskolai füzet, 18 db, változó állapotban, közte szakadt, sérült is.
18523.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1910-1950 Vegyes folyóirat tétel: Élet, Képes Új Szó, Diáklányok, Magyar Nő, Asszonyok, összesen 7 db, változó állapotban, sérülésekkel
18524.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1910-1960 Vegyes szentkép tétel, 49 db.
18525.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft