Nyomtatványok

Tételek száma: 355

1911 A Szent Olvasó tizenőt titka, litho képek sérült papír tokban, 3-as titok hiányzik, 12,5×7 cm
18526.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

1912 Olympische Spiele in Stockholm német nyelvű programfüzet, viseltes állapotban, 33p
18527.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1912 Bp., Dr. Borovszky Samu (1860-1912) történész, helytörténész, az MTA levelező tagja, a Magyar Történelmi Társulat titkára, a ,,Századok" és a ,,Magyarország vármegyéi és városai" főszerkesztőjének 2 db (különböző szöveggel ellátott) halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 23,5x29,5 cm
18528.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1912-1913 Teozófia, a Magyar Teozófiai Társulat lapja 3 db száma: I. évf. 10. sz., II. évf. 2. és 7. sz. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, kisebb sérülésekkel.
18529.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

18530.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1913 Bp., bistei Gönczy Imre (1862-1913) cs. és kir. vezérőrnagy, a III. oszt. Vaskorona-rend lovagja, a m. kir. honvédelmi minisztérium XI. csoportja főnökének halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
18531.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

18532.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

18533.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1915 Pesti Hírlap. XXXVII. évf. 32-59. szám. 1915. február 1. - 28. Háborús számok. Gazdag korabeli reklámanyaggal. Érdekes írásokkal, az I. világháború híreivel. Átkötött félvászon-kötésben.
18536.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

18537.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1916 Az Érdekes Újság: Jövő Kertje c. gyermek szépségverseny elismerő oklevele hajtva 30x43 cm
18538.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1917-1917 A Milliós könyve sorozat 8 db száma, vegyes, megviselt állapotban
18539.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft