Tétel

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

Leírás:

1931 A Motoros. A Magyar Motorosok Érdekeit Szolgáló Független Képes Szaklap. 1931. március. 25. III. évf. 3. sz. Bp., 1931, Motoros Lapkiadó Vállalat, (Egyesült-ny.), 20 p.+1 t. Gazdag és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes korabeli hírekkel, és írásokkal. Kiadói papírkötésben, a füzet elvált a borítótól, a borító kettészakadt, az utolsó 3 lap sérült, és az egyik lap felső sarkán hiánnyal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ekb