https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 355

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1928 Plauen (Németország), német nyelvű, képes idegenforgalmi ismertető, fekete-fehér képekkel, egy kihajtható térképpel, 112 p.+ 1 t. Kiadói papírkötés, sérült címlappal, 1929-es tulajdonosi bejegyzéssel (Dr. Láczer István).
1
18564.

1928 Plauen (Németország), német nyelvű, képes idegenforgalmi ismertető, fekete-fehér képekkel, egy kihajtható térképpel, 112 p.+ 1 t. Kiadói papírkötés, sérült címlappal, 1929-es tulajdonosi bejegyzéssel (Dr. Láczer István).

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel, reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
1
18565.

1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel, reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kissé kopott, kissé foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1928 Bp., cserneki és tarkeői gróf Dessewffy Aurél (1846-1928) országbíró, belső titkos tanácsos, országgyűlési képviselő, főrendiházi elnök, az Aranygyapjas rend lovagja halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 23,5x30 cm
1
18566.

1928 Bp., cserneki és tarkeői gróf Dessewffy Aurél (1846-1928) országbíró, belső titkos tanácsos, országgyűlési képviselő, főrendiházi elnök, az Aranygyapjas rend lovagja halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 23,5x30 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
3
 
1928-1986 Vegyes zsebnaptárak, 13 db, közte Dr. Wander Gyógyszer- és Tápszergyár Rt. (1928-1933), Páduai Szent Antal Fiúárvaház 1947. évi naptára, stb. Változó állapotban.
1
18567.

1928-1986 Vegyes zsebnaptárak, 13 db, közte Dr. Wander Gyógyszer- és Tápszergyár Rt. (1928-1933), Páduai Szent Antal Fiúárvaház 1947. évi naptára, stb. Változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1929 A Budapesti Nemzetközi Vásár kihajtható prospektus képekkel
1
18568.

1929 A Budapesti Nemzetközi Vásár kihajtható prospektus képekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1929 A Magyar Statisztikai Szemle VII. évfolyamának 12. száma
1
18569.

1929 A Magyar Statisztikai Szemle VII. évfolyamának 12. száma

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1929-1944 A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület alapszabályai. Bp., 1929, Országos Központi Községi Nyomda Rt., 44 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + Pesti Hazai Első Takarékpénztár Egyesület levélpapírok és boríték. + 1944 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület pénzintézeti érdekeltségei. Bp., 1944, Franklin,58 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + 1940 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület 1939. évi zárszámadása,
1
18570.

1929-1944 A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület alapszabályai. Bp., 1929, Országos Központi Községi Nyomda Rt., 44 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + Pesti Hazai Első Takarékpénztár Egyesület levélpapírok és boríték. + 1944 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület pénzintézeti érdekeltségei. Bp., 1944, Franklin,58 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + 1940 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület 1939. évi zárszámadása,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1930 Royal Botanic Gardens, Kew. Illustrated Guide. Angol nyelvű, képes útmutató füzet, kihajtható térképpel, 1 t.+ 64 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
18572.

1930 Royal Botanic Gardens, Kew. Illustrated Guide. Angol nyelvű, képes útmutató füzet, kihajtható térképpel, 1 t.+ 64 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1930 Gróf Apponyi Albert Poliklinika naptára, viseltes állapotban, kinyitva: 22x15,5 cm + 1947 Kaszap István heti előjegyzési naptár, 16,5x24,5 cm
1
18573.

1930 Gróf Apponyi Albert Poliklinika naptára, viseltes állapotban, kinyitva: 22x15,5 cm + 1947 Kaszap István heti előjegyzési naptár, 16,5x24,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
ca 1930 6 db hajós menükártya
1
18574.

ca 1930 6 db hajós menükártya

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
ca 1930 12 db iskolai füzet, képes illusztrált borítóval
1
18575.

ca 1930 12 db iskolai füzet, képes illusztrált borítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
ca 1930 3 db kotta Vogel Eric, Viday Brenner grafikáival
1
18576.

ca 1930 3 db kotta Vogel Eric, Viday Brenner grafikáival

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
EUR
,
13,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz