1872 Ministerialtidende for kongeriget Danmark for Aaret 1872. Afdeling B. [A Dán Királyság Miniszteri Közlönye az 1872. évre. B. szakasz.] Kjobenhavn,(1873.), J. H. Schultz, 2+IX+2+864+46 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
cca 1880 A Magyar Lexikon illusztrációi (budapesti épületek, uralkodói koronák, pecsétek, pénzek, címerek, stb.), 20 db tábla (részben színes), Bp., Rautmann Frigyes, változó állapotban, 20x28 cm
1892-1911 Religio. Kath. egyházi s irodalmi folyóirat. 1892 . félév, 1-50. sz. Szerk.: Dudek János + 1911 1-2 félév. Összesen 3 kötetben. Aranyozott félvászon kötésben