Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 332

Marco Polo utazásai. Bp., é.n., Könyvmíves Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
19264.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kovács Péter-Szelényi Károly: Székesfehérvár, a koronázóváros. Bp.-Veszprém, 2001, Magyar Képek. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19265.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Barabás Jenő - Gilyén Nándor: Vezérfonal népi építészetünk kutatásához. Bp., 1979, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés + A határainkon kívüli magyar néprajzi kutatások. Az 1982. november 1920-án Debrecenben, a Déri Múzeumban tartott országos konferencia anyaga. Szerk.: Máténé Szabó Mária Rózsa. Bp., 1984, Tudományos Ismeretterjesztő Vállalat.
19266.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Dobány Zoltán: A taktaközi települések történeti földrajza a 18. század közepétől 1945-ig. Történeti Földrajzi Tanulmányok 3. Nyíregyháza, 1995, Bessenyei György Tanárképző Főiskola Földrajz Tanszéke. A szerző által DEDIKÁLT példány! Kiadói papírkötés, kihajtható térképmellékletekkel.
19267.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bárdos István (szerk.): Képes körséta Komárom-Esztergom megyében. Tatabánya, 1992, Center Kft. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19268.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Pusztay János (szerk.): Fejezetek vasvár történelméből. Documenta Savariensia 2. Szombathely, Savaria University Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19269.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Asztalos Miklós: Ez Magyarország! (Amit önmagunkról - a mai Magyarországról - mindenkinek tudnia kell). Bp. 1940, magyar Népművelők Társasága. 126p. Kiadói papírkötés, laminált, sok képpel, tollal írt megjegyzésekkel.
19270.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Baranyai Júlia: Gyertyafény. Laskó, egy régi magyar falu krónikájából. Sziget, 1961. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19271.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Norwegen. Gestalt und Kräfte. Herausgegeben von Karl Fischer. Oslo, 1937, Johan Grundt Tanum. + Norwegen Illustriert. Oslo, Blix Verlag. Kiadói kartonált és egészvászon kötés, kopottas állapotban.
19272.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19273.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Camillo Semenzato: La Provincia di Padova. La natura,l'arte e la cultura du una terra antica. Padova, 1987, Editoriale Programma, 128 p. Nagyméretű térkép-melléklettel: Carta Temetica della Provincia di Padova. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Friuli, Venezia, Giulia. Trieste, 1985., La Editoriale Libraria, 86+5 p. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19274.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ganz Florenz. + Ganz Rom der Vatikan und die Sixtinische Kapelle.Italia Artistica. Firenze, 1968-1972., Bonechi Editore, 124 p.; 144 p. Kiadói papírkötés.
19275.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft