Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 332

19288.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Wass Samu gróf utazása Nyugat-Indiában. Ifjusági Könyvtár 4. szám. Bp.,[1926.],Pallas, 173+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, hiányos hátsó szennylappal.
19289.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Waldemar Oehlke: Seele Ostasiens. Chinesisch-Japanischer Zitatenschatz. Berlin, Herbig. 160p. Kiadói vászonkötésben
19290.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Váradi Antal: A régi Pest emlékeiből. Bp., 1921, Pesti Könyvnyomda. félvászon kötés, kopottas állapotban.
19291.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kiszely István: A Föld népei. 1-3. köt. 1.: Európa népei. 2.: Ázsia népei. 3.: Afrika népei. Bp., 1979-1986, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik kötet szakadt védőborítóval.
19292.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ehrenfried Kluckert: Vom heiligen Hain zur Postmoderne. Eine Kunstgeschichte Baden-Württembergs. H.n., é.n., Theiss, 205+(3) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19293.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Szombathely régi képes levelezőlapokon. / Steinamanger auf alten Postkarten. / Szombathely on old picture postcards. Szombathely, 2001, MG Kereskedelmi és Szolgáltató Bt., 104 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19294.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Hartl, Wilhelm: Illustrierter Führer auf der Niederösterr.-steirischen Alpenbahn Mariazeller Bahn. Wien, 1926, Carl Ueberreuterschen Buchdruckerei und Schriftgießerei M. Salzer, 96 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kisebb ázásnyomokkal.
19295.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Hankiss János: Debrecen francia apoteózisa. Adrien Robert és Clémence Robert. Debrecen, 1933, Debreceni Szemle, 20 p.+ 2 t. Kiadói tűzött papírkötés, intézményi bélyegzőkkel, kissé hullámos. (Ritka!)
19296.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Richard Fawcett - Iain McIvor - Bent Petersen: Edinburgh Castle. Offical guide. Edinburgh,1986, Her Majesty's Stationery Office. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19297.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19298.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kácsor László: A velencei-tó. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19299.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft