Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 332

3 db helytörténeti kiadvány: Pavlov József: Képek Szarvas múltjából . Szarvas, 1972. 91p.; Vál. (12)p. ; Tóth Sándor: Szabadszállás képeskönyve. 6p. fénymásolat
19240.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Landor, Henry S.: Utazás a rejtelmes Tibetben. Bp., Tolnai. Félvászon kötés, viseltes állapotban, dohos.
19241.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Budapest Székesfőváros Törvényhatósági Bizottsága 1938. évi március hó 30.-án tartott 3-ik, rendes közgyűlése. (Jegyzőkönyv). Bp., 1938, Székesfővárosi háziny., 93-142 p. Kiadói tűzött papírkötés, erősen sérült, a tűzéstől különvált borítóval, helyenként kis lapszéli sérülésekkel.
19242.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Halász Gyula: Öt világrész magyar vándorai. Magyar fölfedezők Benyovszkytól napjainkig. Bp., 1936, Grill Károly. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
19243.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lantos Ágnes: Dél-Buda környéki kistérség (Magyarország kisrégiói)   Ceba Kiadó, 2001. 296p. Kiadói kartonált kötésben
19244.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Szerk.: Dr. Téglás Tivadar. Bp., 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és Sport Alapítványa. Kiadói papírkötés. Dedikált!
19245.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Molnár Géza (szerk.): A 100 éves Kispest. 1872-1972. Budapest, 1972, Tankönyvkiadó. 291p. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
19246.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Mohos Márta-Hortobágyi Tibor: Regélő Kispest. Bp., 1994, Magyar Képek Kft. 74p. Kiadói kartonált papírkötés.
19247.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. 136 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19248.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Rózsa György: Városok, várak, kastélyok. Régi magyarországi látképek. Bp., 1995, HG & Társa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
19249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A fővárosi fürdők 75 éve. Szerk.: Dr. Beck Béla. Bp.,1987, Pallas. 319p. Kiadói papírkötésben
19250.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Magyar neve. Határon túli magyar helységnévszótár. Szerk: Sebők László. 1990, Arany Lapok Kiadó. Kiadói papírkötésben, 267p. +  Veres Kovács Atila Magyar egyházak és gyülekezetek Nagyváradon   Királyhágómelléki Ref. Egyházk, 1992
19251.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft