Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 332

Miklósi-Sikes Csaba: 100 éves Ramassetter Vince szobra. Köztéri emlékek Sümegen. Sümeg, 2008, Sümegi Fórum Alapítvány, 111 p. Kiadói papírkötés.
19252.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2 db Szabolcs-Szatmár-Bereg megye helytörténeti könyv: Honismereti kutatások Szabolcs-Szatmárban. I. Néprajz. + Néprajzi kutatások Nyírlugoson. I. Népi építkezés. Jósa András Múzeum kiadványai 5. és 8. Nyíregyháza, 1975-1977, Jósa András Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelentek 500, illetve 400 példányban.
19253.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bárth János: A kalocsai szállások településrajza. Kalocsai Múzeumi Dolgozatok 1. Kalocsa, 1975, Kalocsa Város Tanácsa VB. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 3000 példányban.
19254.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Boros-Varga-Kardos: Kőtelek képekben a századfordulótól napjainkig. Kőtelek, 1991, Kőteleki Polgármesteri Hivatal. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 158p.
19255.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hedrich, Winfried: Mnden. Sutton 2012. 95p. Kiadói kartonált keménykötésben
19256.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gödi Almanach 2003. Fejezetek Göd történetéből IX.. Szerk.: Bátorfi József, Gyüre János. Göd, 2003. Kiadja Göd Nagyközség Önkormányzata. Kiadói papírkötésben. 455p. Gazgad képanyaggal,
19257.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tóth Ferenc: Pomáz történetének forrásai. II. köt. Fejezetek a község életéből a XIX. század közepétől a XX. század közepéig. Pomáz, 2001, Pomáz Város Önkormányzata. 633p. Kiadó kartonált papírkötés. címlap hiányzik
19258.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kisújszállás arcai (angol-német-magyar). Bp., 2009. 95p. Kiadói kartonált papírkötésben
19259.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

F. Mihály - Lócsy - Holl: A középkori Buda és Pest. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé kopottas állapotban.
19260.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nyakas Miklós: Hajdúsági közlemények 17. A Hajdúvárosok országgyűlési képviseleti jogának elnyerése 1790-1791, Hajduböszörmény, 1992, Kiadói papírkötésben
19261.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Korniss Péter: Ősi karavánutak földjén. Utazás Dél-Jemenben. Szurovy Géza bevezetőjével. Bp., 1985., Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19262.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

P. Gegő Elek: A moldvai magyar telepekről. Bp., 1987, ÁKV. Reprint kiadás. Kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés.
19263.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft