Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 332
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3440966
19252
515
Books: Travelling, Local History
Miklósi-Sikes Csaba: 100 éves Ramassetter Vince szobra. Köztéri emlékek Sümegen. Sümeg, 2008, Sümegi Fórum Alapítvány, 111 p. Kiadói papírkötés. 3440998
19253
515
2 db Szabolcs-Szatmár-Bereg megye helytörténeti könyv: Honismereti kutatások Szabolcs-Szatmárban. I. Néprajz. + Néprajzi kutatások Nyírlugoson. I. Népi építkezés. Jósa András Múzeum kiadványai 5. és 8. Nyíregyháza, 1975-1977, Jósa András Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelentek 500, illetve 400 példányban. 3441017
19254
515
Bárth János: A kalocsai szállások településrajza. Kalocsai Múzeumi Dolgozatok 1. Kalocsa, 1975, Kalocsa Város Tanácsa VB. Fekete-fehér képekkel, kihajtható térképekkel. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 3000 példányban. 3441172
19255
515
Boros-Varga-Kardos: Kőtelek képekben a századfordulótól napjainkig. Kőtelek, 1991, Kőteleki Polgármesteri Hivatal. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 158p. 3441195
19256
515
Hedrich, Winfried: Mnden. Sutton 2012. 95p. Kiadói kartonált keménykötésben 3441215
19257
515
Gödi Almanach 2003. Fejezetek Göd történetéből IX.. Szerk.: Bátorfi József, Gyüre János. Göd, 2003. Kiadja Göd Nagyközség Önkormányzata. Kiadói papírkötésben. 455p. Gazgad képanyaggal, 3441346
19258
515
Tóth Ferenc: Pomáz történetének forrásai. II. köt. Fejezetek a község életéből a XIX. század közepétől a XX. század közepéig. Pomáz, 2001, Pomáz Város Önkormányzata. 633p. Kiadó kartonált papírkötés. címlap hiányzik 3441388
19259
515
Kisújszállás arcai (angol-német-magyar). Bp., 2009. 95p. Kiadói kartonált papírkötésben 3443342
19260
515
F. Mihály - Lócsy - Holl: A középkori Buda és Pest. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium. Kiadói papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé kopottas állapotban. 3458632
19261
515
Nyakas Miklós: Hajdúsági közlemények 17. A Hajdúvárosok országgyűlési képviseleti jogának elnyerése 1790-1791, Hajduböszörmény, 1992, Kiadói papírkötésben 3459348
19262
515
Korniss Péter: Ősi karavánutak földjén. Utazás Dél-Jemenben. Szurovy Géza bevezetőjével. Bp., 1985., Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 3459377
19263
515
P. Gegő Elek: A moldvai magyar telepekről. Bp., 1987, ÁKV. Reprint kiadás. Kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft