Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 332

19168.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19169.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

[Bergman, Sten (1895-1975)] Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 272 p.+23 t. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kis kopással
19170.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

[Agostini, Alberto Maria de (1883-1960)] Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+2 p.+28 t. +2 (kihajtható térképek) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, minimális kopással , térkép-melléklet nélkül.
19171.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19172.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Boga Olivér: A Kézdivásárhelyi Városi Kórház és a Szentkereszty Stephanie Kórház alapítvány monográfiája. Kézdivásárhely, 1991. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19173.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

19174.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Erdély története napjainkig I-III. kötet. I.: A kezdetektől 1606-ig. II.: 1606-tól 1830-ig. III.: 1830-tól napjainkig. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, karcos kiadói papírborítóban.
19175.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

3 helytörténeti kiadvány:    Dr. Farkas Károly (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, 1962, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés. 350p  Üdvözletek Békésről (8)p.  Hogy el ne fújja mind a szél. A régi Albertfalva képekben. Bp., 2019. 59p.
19176.

3 helytörténeti kiadvány:
Dr. Farkas Károly (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, 1962, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés. 350p
Üdvözletek Békésről (8)p.

Hogy el ne fújja mind a szél. A régi Albertfalva képekben. Bp., 2019. 59p.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Nyíregyházi szlovák (,,tirpák") nyelvjárási és néprajzi emlékek. I. és V. köt. Sajtó alá rend.: Erdész Sándor. Jósa András Múzeum kiadványai 9. és 32. Nyíregyháza, 1977-1991, Jósa András Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelentek 500, illetve 2000 példányban.
19177.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Komárom. A XXI. század küszöbén. Bp., 2002. - Ceba Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, gazdag képanyaggal. 160p.
19178.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hernád Tibor: A gyenesdiási fürdők története. Zalaegerszeg,én.,Szentmihályi-ny. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, 121p. + 8t.
19179.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft