Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 193

Zenélő puttók alakjával díszített neorokokó asztali lámpa, bronzírozott fém, fa talpon, sérült búrával, m: 60 cm
13546.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

cca 1900-1920 Hortobágyi csikósok - nagyméretű masszív nehéz bronz falitál, d: 39 cm, nehéz!
13547.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Bukrán Edit (1957-) Virágmotívum. Kerámia kép, keretben, jelzés nélkül, 10x10 cm, 17x17 cm
13548.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Tűzzománc mintás réz váza. Kína, cca 19. sz. közepe, m: 18,5 cm
13549.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Berndorf 12 személyes, 87 részes régi alpakka evőeszköz készlet, kissé sérült fa tartódobozában 35x49 cm
13551.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

cca 1938-1940 Wanderer Werke Continental írógép, magyar billentyűzettel, korának megfelelő állapotban. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
13552.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Jelzett angol ezüstözött kétágú gyertyatartó, 27x14 cm
13553.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 20. sz. eleje, Bécsi olaj-ecet tartó készlet, m: 22 cm
13554.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Szecessziós kalapált réz váza, m: 39 cm
13555.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1900, Meji-korszak, Japán, lakkozott fa ékszeres szekrény, sérülésekkel, 30x28 cm
13556.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Angol ezüstözött kiöntő, tejkiöntő, cukortartó, jelzett, m: 15,5 cm
13557.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Kínai, sárkányos lakk tálca, szép állapotban 35x24 cm + csésze, kis lepattanással. Kézzel festett, hibátlan d: 12cm
13558.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft