Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3447704
13546
513
40000
Antique
Zenélő puttók alakjával díszített neorokokó asztali lámpa, bronzírozott fém, fa talpon, sérült búrával, m: 60 cm 3447339
13547
513
32000
Antique
cca 1900-1920 Hortobágyi csikósok - nagyméretű masszív nehéz bronz falitál, d: 39 cm, nehéz! 3446358
13548
513
Antique
Bukrán Edit (1957-) Virágmotívum. Kerámia kép, keretben, jelzés nélkül, 10x10 cm, 17x17 cm 3185365
13549
513
15000
Antique
Tűzzománc mintás réz váza. Kína, cca 19. sz. közepe, m: 18,5 cm 3450075
13551
513
15000
Antique
Berndorf 12 személyes, 87 részes régi alpakka evőeszköz készlet, kissé sérült fa tartódobozában 35x49 cm 3451873
13552
513
4600
Antique
cca 1938-1940 Wanderer Werke Continental írógép, magyar billentyűzettel, korának megfelelő állapotban. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3473430
13553
513
Antique
Jelzett angol ezüstözött kétágú gyertyatartó, 27x14 cm 3473419
13554
513
Antique
cca 20. sz. eleje, Bécsi olaj-ecet tartó készlet, m: 22 cm 3473418
13555
513
Antique
Szecessziós kalapált réz váza, m: 39 cm 3473417
13556
513
Antique
cca 1900, Meji-korszak, Japán, lakkozott fa ékszeres szekrény, sérülésekkel, 30x28 cm 3473412
13557
513
Antique
Angol ezüstözött kiöntő, tejkiöntő, cukortartó, jelzett, m: 15,5 cm 3438953
13558
513
Antique
Kínai, sárkányos lakk tálca, szép állapotban 35x24 cm + csésze, kis lepattanással. Kézzel festett, hibátlan d: 12cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft