Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 193

Bonaparte Napóleon kézzel festett portréja, csont rárakásos keretben, 6x5 cm, 12x11,5 cm
13534.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ónémet támlás szék pár. cca 19. sz. közepe, német, gazdagon faragott támlával és lábakkal, cserélt ülőrésszel, 1-1 kis sérüléssel, de összességében jó állapotban, 98x47x46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
13535.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Ónémet támlás szék pár. cca 19. sz. második fele, német, gazdagon faragott támlával és lábakkal, korának megfelelő állapotban, 92x45x45 cm cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
13536.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Ékszeres doboz áttört fém nyúl figurával a tetején. 12x17x11 cm
13537.

Kikiáltási ár:
14 500 Ft
39,30
45,31

Biedermeier orosz tintatartó. Öntött vas, hiányos 21x12 cm
13538.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

13539.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

13540.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

13541.

Kikiáltási ár:
25 000 Ft
67,75
78,13

A Gauri indiai istenséget ábrázoló Parvati (Durgá) bronz szelence 9 cm
13542.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Mappin & Webb London háromszorosan ezüstözött fűszerkínáló, kivehető sószóróval, 2 üvegbetéttel (egyik pótolt), jelzett, kopással, 11x8 cm
13543.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Angol ezüstözött kínálótálca, rajta 5 darab ezüstözött pohárral, poharakon jelzett, 41x15 cm, poharak m: 13-18 cm
13544.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Régi fa öltöző asztal. Fiókos, hátsó panelje cserélt, m: 78 cm, 45x69 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
13545.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft