Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3431004
13534
513
Antique
Bonaparte Napóleon kézzel festett portréja, csont rárakásos keretben, 6x5 cm, 12x11,5 cm 3432997
13535
513
26000
Antique
Ónémet támlás szék pár. cca 19. sz. közepe, német, gazdagon faragott támlával és lábakkal, cserélt ülőrésszel, 1-1 kis sérüléssel, de összességében jó állapotban, 98x47x46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE 3433015
13536
513
26000
Antique
Ónémet támlás szék pár. cca 19. sz. második fele, német, gazdagon faragott támlával és lábakkal, korának megfelelő állapotban, 92x45x45 cm cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE 3416893
13537
513
14500
Antique
Ékszeres doboz áttört fém nyúl figurával a tetején. 12x17x11 cm 3417105
13538
513
5500
Antique
Biedermeier orosz tintatartó. Öntött vas, hiányos 21x12 cm 3096368
13539
513
13000
Antique
Antik íróasztali szett, bronz szerelékes márvány talapzaton spirálos tintatartó üveg, hozzá tömör bronz tolltartó, patinás, 11x8x8 cm és 19x8,5x2,5 cm 3096445
13540
513
13000
Antique
Art deco ezüstözött alpakka dohányzó szett, 3 db-os: gyufatartó-hamuzó, cigaretta- és szivarkínáló. Jelzés nélkül, kopott ezüstözéssel, m: 6 - 15 cm 2979339
13541
513
25000
Antique
Antik asztali italkínáló szett. 2 darab fémkupakos parafadugóval lezárt üveg, kulccsal zárható szerelékkel, oldalán monogrammal.16x8x28 cm 3445611
13542
513
Antique
A Gauri indiai istenséget ábrázoló Parvati (Durgá) bronz szelence 9 cm 3447892
13543
513
3200
Antique
Mappin & Webb London háromszorosan ezüstözött fűszerkínáló, kivehető sószóróval, 2 üvegbetéttel (egyik pótolt), jelzett, kopással, 11x8 cm 3447910
13544
513
Antique
Angol ezüstözött kínálótálca, rajta 5 darab ezüstözött pohárral, poharakon jelzett, 41x15 cm, poharak m: 13-18 cm 3448431
13545
513
24000
Antique
Régi fa öltöző asztal. Fiókos, hátsó panelje cserélt, m: 78 cm, 45x69 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft