Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3047272
13583
513
100
Antique
Bronz háromágú csillár, kábelezése cserélendő, kopással, d: 30 cm 3393874
13584
513
3400
Antique
cca 1880, Francia ezüstözött alpakka étel melegentartó, jelzett, kopással, d: 27 cm, m: 11 cm 3393789
13585
513
Antique
5 részes francia vörösréz serpenyő szett, vas fogókkal, d: 22 cm alatt, h: 43 cm alatt 3400273
13586
513
Antique
cca 1900/20, Antik rokka. Német vagy magyar, esztergált fa, kiegészítőkkel, hiányos állapotban, m: 80 cm 3096323
13587
513
4800
Antique
Art deco asztali gyertya- és gyufatartó (2 db), négyzet alakú fekete üveg alapon patinás bronz tartórész, jelzés nélkül, az egyik üvegen kisebb csorbával, m: 13 - 15 cm 3379677
13588
513
5500
Antique
Török gépi szőnyeg jó állapotban d: 140 cm 3381935
13589
513
13000
Antique
Elefánt figurával díszített kalamáris, eredeti üveg betéttel, hozzá elefánt figurás levélnehezék, teljes h: 32 cm 3381789
13590
513
14500
Antique
Fa sétabot, arcát a tenyerébe temető férfialak markolattal, h: 85 cm 2948770
13591
513
Antique
Antik fém doboz. Fém keret, fa betétekkel, tetején üveg alatt zsáner jelenet, fa béléssel, kopásokkal. Jelzés nélkül, 16x13 x 7cm 3325630
13592
513
4800
Antique
G . Lóránt Lujza (1964-): Mezőn. Tűzzománc, jelzett a hátoldalán címkén, fakeretben, d 14,5 cm 3256371
13593
513
14000
Antique
Szecessziós stílusú, nőalakkal díszített bronzírozott fém lámpa, új szerelékkel, búrával, m: cca 60 cm 3364059
13594
513
Antique
cca 1900 Friedberg, Stájerország (Steiermark, Österreich) látképe, gyöngyház berakásos fotónyomat, fakeretben, 22x29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft