https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 193

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1920, Jugendstil állólámpa, rajta Horváth Márton (1941-2013): iparművész búrájával. Működik. Jó állapotban, m: 156 cm. Proveniencia: a beadó a művésztől kapta ajándékba /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
1
13450.

cca 1920, Jugendstil állólámpa, rajta Horváth Márton (1941-2013): iparművész búrájával. Működik. Jó állapotban, m: 156 cm. Proveniencia: a beadó a művésztől kapta ajándékba /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
EUR
,
112,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tőrös sétabot. cca 19. sz. második fele, magyar, faanyagon repedéssel, h: 90 cm
1
13451.

Tőrös sétabot. cca 19. sz. második fele, magyar, faanyagon repedéssel, h: 90 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagyméretű harang. Bronz, cca 20. sz. eleje, nyelv nélkül, m: 22 cm
1
13452.

Nagyméretű harang. Bronz, cca 20. sz. eleje, nyelv nélkül, m: 22 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
EUR
,
100,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 Neobarokk keretes tükör, korának megfelelő állapotban, 96x76 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
13453.

cca 1930 Neobarokk keretes tükör, korának megfelelő állapotban, 96x76 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hatalmas antik bronz mozsár törővel, m: 16,5 cm, törő h: 33 cm
1
13454.

Hatalmas antik bronz mozsár törővel, m: 16,5 cm, törő h: 33 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hatalmas antik bronz mozsár törővel, m: 18 cm, törő h: 33 cm
1
13455.

Hatalmas antik bronz mozsár törővel, m: 18 cm, törő h: 33 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
10 darabos "Anbaxian" kókusz szakés csésze szett ezüst (Ag) betétekkel. Kína, Csing-dinasztia, cca 19. sz., ezüst betétekben kínai fémjellel, fa dobozban, 1-1 sérüléssel, d: 4 cm /// Set of 10 'Anbaxian' coconut sake cups with silver (Ag) inlays. China, Qing Dynasty, circa 19th century, with Chinese metal marks on the silver inlays, in a wooden box, each with one damage, diameter: 4 cm.
1
13456.

10 darabos "Anbaxian" kókusz szakés csésze szett ezüst (Ag) betétekkel. Kína, Csing-dinasztia, cca 19. sz., ezüst betétekben kínai fémjellel, fa dobozban, 1-1 sérüléssel, d: 4 cm /// Set of 10 'Anbaxian' coconut sake cups with silver (Ag) inlays. China, Qing Dynasty, circa 19th century, with Chinese metal marks on the silver inlays, in a wooden box, each with one damage, diameter: 4 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
EUR
,
296,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gebrüder Knapstein Leuchten Sundern asztali lámpa pár, jelzett, m: 47,5 cm
1
13457.

Gebrüder Knapstein Leuchten Sundern asztali lámpa pár, jelzett, m: 47,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1870/90 Sévres vagy annak modorában: XVI. Lajos stílusú lámpa, elektromossá átalakítva. Francia, zománcozott réz, jelzés nélkül. Oldalán kartusokban virágcsokor és zsánerjelenet, 4 karmos lábon, fogója karikát tartó oroszlán maszk. Tetejébe elektromos szerelék szerelve. Teljes magassága: 78 cm.
1
13458.

cca 1870/90 Sévres vagy annak modorában: XVI. Lajos stílusú lámpa, elektromossá átalakítva. Francia, zománcozott réz, jelzés nélkül. Oldalán kartusokban virágcsokor és zsánerjelenet, 4 karmos lábon, fogója karikát tartó oroszlán maszk. Tetejébe elektromos szerelék szerelve. Teljes magassága: 78 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
EUR
,
112,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
ifj. Koffán Károly (1940-): Mozgásban (három grácia). Zománckép, fémlemez, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 37,5x27 cm
1
13459.

ifj. Koffán Károly (1940-): Mozgásban (három grácia). Zománckép, fémlemez, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 37,5x27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
EUR
,
131,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szecessziós puttó figurával díszített öntöttvas asztali képtartó / tükör, 45x30 cm
1
13460.

Szecessziós puttó figurával díszített öntöttvas asztali képtartó / tükör, 45x30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
27 000 Ft
73,17
EUR
,
84,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tardosi vörös mészkő posztamens. Tartófelület d: 22 cm, m: 60 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
13461.

Tardosi vörös mészkő posztamens. Tartófelület d: 22 cm, m: 60 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz