Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 193

Nagyobb méretű kereszt, alján kis hiánnyal, 52x31 cm
13498.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

cca 1940/50 Gazdagon faragott kereszt, 40x24 cm
13499.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

cca 1930/40 Art deco asztali feszület, m: 29,5 cm
13500.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Antik faragott fa korpusz, sérült, m: 63 cm
13501.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
13

cca 18-19. sz., 2 darab boros bokály, m: 14 cm alatt
13502.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Hatalmas vörösréz halsütő, fedővel, kiemelővel, jó állapotban, h: 67 cm
13503.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
15

Háromágú ezüstözött angol gyertyatartó pár, m: 25 cm
13504.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Bronz éjjeli lámpa, színes búrával, m: 37 cm
13505.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
20

Quist német art deco ezüstözött váza, üveg betéttel, jelzett, m: 30,5 cm
13506.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Erdélyi üvegre festett szentkép, cca 1900, kopott, 43x33 cm
13507.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Erdélyi üvegre festett szentkép, cca 1900, kopott, törött, 43x33 cm
13508.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1924 Standard Villamossági RT."LB 24" tárcsázós telefon, kopással, 21x25 cm /// "Az első - falon és asztalon egyaránt alkalmazható - nagy példányszámban gyártott, helyi telepes, fémdobozos LB készülék. Az alaplemezen az induktor, az indukciós tekercs és a csatlakozó szorítók találhatók. A csengő, az önműködő átkapcsoló rúgói a készülékházon belül; a csengőcsészék, az önműködő villa szerkezete, valamint az induktorkar kívül található. Az alkatrészeket cserélhető módon csavarokkal rögzítették. A készülék 5 erű zsinórral csatlakozik a dugaszkapcsolóhoz (2 a vonalhoz, 2 a telephez, az 5. vezeték az esetleges külön pótcsengőhöz vezetett). A helyi telepet különálló teleptartó dobozba helyezték."
13509.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft