Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3463932
13522
513
8500
Antique
cca 1930 Mercedes Prima írógép magyar billentyűzettel, jelzett, jó állapotban, 30x31 cm 3463936
13523
513
Antique
1920-1945 Wanderer Werke "Continental 340" írógép, magyar billentyűzettel, 28x26 cm 3463930
13524
513
Antique
cca 1924 Scripta 5 írógép, fa talpon, 23x30 cm 3465841
13525
513
Antique
Modern kézzel festett ikon, 8x12,5 cm 3465842
13526
513
Antique
Modern kézzel festett ikon, 22x16 cm 3454311
13527
513
Antique
Faragott antik csont női alak, h: 11 cm 3454308
13528
513
4800
Antique
Qalamdan divit oszmán úti tintatartó, cca 20. sz. eleje,lezárója hiányzik, h: 21,5 cm 3455439
13529
513
28000
Antique
Fajka János (1935-): Két alak. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, fa lapon, 1970, 19x9 cm 3455299
13530
513
Antique
cca 1880-1930 3 darab pruszli, lánykamellény, jó állapotban. 3454341
13531
513
Antique
cca 1930 Art deco fa díszdoboz, kulcs nélkül, sérüléssel, tetején art deco női akt jelenettel, 34x22x16 cm 3426130
13532
513
Antique
Kétrészes kínáló, asztalközép, ezüstözött alpakka 21 cm 3428327
13533
513
30000
Antique
cca 1920/40 Hatágú csillár, üveg prizmasorokkal, tejüveg gyertyákkal, sérüléssel, d: 60 cm, m: 55 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft