Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 193

cca 1930 Mercedes Prima írógép magyar billentyűzettel, jelzett, jó állapotban, 30x31 cm
13522.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

1920-1945 Wanderer Werke "Continental 340" írógép, magyar billentyűzettel, 28x26 cm
13523.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1924 Scripta 5 írógép, fa talpon, 23x30 cm
13524.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15

Modern kézzel festett ikon, 8x12,5 cm
13525.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Modern kézzel festett ikon, 22x16 cm
13526.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Faragott antik csont női alak, h: 11 cm
13527.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Qalamdan divit oszmán úti tintatartó, cca 20. sz. eleje,lezárója hiányzik, h: 21,5 cm
13528.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
27

Fajka János (1935-): Két alak. Tűzzománc, fémlemez, jelzett, fa lapon, 1970, 19x9 cm
13529.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

cca 1880-1930 3 darab pruszli, lánykamellény, jó állapotban.
13530.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1930 Art deco fa díszdoboz, kulcs nélkül, sérüléssel, tetején art deco női akt jelenettel, 34x22x16 cm
13531.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Kétrészes kínáló, asztalközép, ezüstözött alpakka 21 cm
13532.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1920/40 Hatágú csillár, üveg prizmasorokkal, tejüveg gyertyákkal, sérüléssel, d: 60 cm, m: 55 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
13533.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft