Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3469958
13486
513
Antique
Szász Endre: Kompozíció. Macskás bőrkép, keretbe applikálva, bőrdarabban jelzett, 18x13 cm / 35x30 cm 3469997
13487
513
Antique
Sheffield angol ezüstözött boros / vizes kanna, jelzett, m: 20 cm 3466659
13488
513
Antique
2 darab antik réz ajtórács, 55x35 cm 3471800
13489
513
Antique
Kézzel készült keleti kelim, cca 100x100 cm 3471793
13490
513
Antique
Kézzel készült keleti kelim, cca 80x80 cm 3471791
13491
513
Antique
Kézzel készült keleti hosszúszőnyeg, cca 180X33 cm 3471789
13492
513
Antique
Azerbajdzsáni kézzel készült hosszúszőnyeg, 130x38 cm 3468562
13493
513
Antique
cca 1930/45 Metallwerk Werner Schröder gyár, Max Schmuacher designer: "Schröder 2000" asztali lámpa. Jelzett. Fém, gombja hiányzik, kopással, d: 44 cm, m: 40 cm /// circa 1930/45, Metallwerk Werner Schröder factory, designer Max Schumacher: "Schröder 2000" desk lamp. Metal, missing button, with wear, diameter: 44 cm, height: 40 cm. 3465189
13494
513
Antique
3 darab török gépi szőnyeg, 200x140 cm, 105x62 cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3465501
13495
513
Antique
Szecessziós aranyozott bronz falikar, h: 55 cm 3465493
13496
513
Antique
Antik fa hegedűtok, benne takarókendővel, h: 76 cm 3465400
13497
513
Antique
1914-1924 Perkeo táskaírógép, tokjában, magyar nyelvű billentyűzettel, táskájában, összességében jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft