https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 193

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm
1
13595.

Virágot formázó falikar. Réz, fa talapzattal, fodros tejüveg búrával, 40x36 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik német ezüstözött vekkeróra, működik, m: 15,5 cm
1
13596.

Antik német ezüstözött vekkeróra, működik, m: 15,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
EUR
,
20,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sztereokép néző készülék egyik üveg hiányzik
1
13597.

Sztereokép néző készülék egyik üveg hiányzik

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
EUR
,
17,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
6 db tűzzománc egy fakeretben, egyiken Sz jelzéssel. 10x5 és 17x7 cm közötti méretekben.
1
13598.

6 db tűzzománc egy fakeretben, egyiken Sz jelzéssel. 10x5 és 17x7 cm közötti méretekben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szűz Mária lourdes-i jelenése. Apácamunka, cca 20. sz. eleje, üvegezett fa keretben, 50x40 cm
1
13599.

Szűz Mária lourdes-i jelenése. Apácamunka, cca 20. sz. eleje, üvegezett fa keretben, 50x40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
EUR
,
20,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1860 Jelzett angol ón tál, kopott, d: 16 cm
1
13600.

cca 1860 Jelzett angol ón tál, kopott, d: 16 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2 darab antik ecsettartó, bambusz, Kína, cca 1900, egyik faragott, repedéssel, m: 12-26 cm
1
13601.

2 darab antik ecsettartó, bambusz, Kína, cca 1900, egyik faragott, repedéssel, m: 12-26 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
EUR
,
20,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mokkás készlet. Alpakka, XIX. sz. vége, Jelzett, gravírozott, Kanna: 24 cm
1
13602.

Mokkás készlet. Alpakka, XIX. sz. vége, Jelzett, gravírozott, Kanna: 24 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
EUR
,
29,69
USD
Ajánlatok száma:
0
 
2 darab ón tál. Karlsbad, 18. sz. vége, Joseph von Heirlingötter mesterjegy, ónjegy, egyik sérüléssel, d: 23 cm
1
13603.

2 darab ón tál. Karlsbad, 18. sz. vége, Joseph von Heirlingötter mesterjegy, ónjegy, egyik sérüléssel, d: 23 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
EUR
,
20,31
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Irán, fali dísz. Áttört réz lemez, kaligrafikus felirattal. 59x39 cm
1
13604.

Irán, fali dísz. Áttört réz lemez, kaligrafikus felirattal. 59x39 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
4 darab stukkótöredék és párkánytöredék. Feltehetően 15-17. sz. 3 darab stukkó és egy mészkő, h: 7-15 cm
1
13605.

4 darab stukkótöredék és párkánytöredék. Feltehetően 15-17. sz. 3 darab stukkó és egy mészkő, h: 7-15 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Asztali lámpa. Ezüstözött gyertyatartóból átalakított, tejüveg búrával, kopással, m: 41 cm
1
13606.

Asztali lámpa. Ezüstözött gyertyatartóból átalakított, tejüveg búrával, kopással, m: 41 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
EUR
,
29,69
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz