Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3130114
13619
513
Antique
cca 19. sz. vége, Karabaki szőnyeg. Sérüléssel, cca 125x84 cm 2959213
13620
513
Antique
Antik bronz patikai mozsár. Törővel d: 10 cm, m: 11 cm 2203664
13621
513
5500
Antique
Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm. 3398508
13622
513
Antique
cca 20. sz. eleje, Calderoni és Társa színházi távcső, kis javítással, sérüléssel, tokjában, 12x11,5 cm 3096336
13623
513
6500
Antique
Berndorf ezüstözött alpakka tejkiöntő, elegáns formatervezésű, alján jelzett (BMF), korának megfelelő kopottsággal, m: 10 cm 3350859
13624
513
Antique
Japán lakkozott doboz, cca 19. sz vége, sérült, 16x10 cm 3040914
13625
513
3200
Antique
Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 10,5x5,5 cm 3430265
13626
513
Antique
Ezüstözött alpakka ékszeres edény, kopással, m: 9 cm 3346126
13627
513
9500
Antique
cca 1880-1900 Edmund Kirmse Optisches Institut Leipzig színházi távcső, saját bőr tokban, sérüléssel, tok sérült, h: 10 cm 3473493
13628
513
Antique
Régi matyó hímzés, d: 90 cm 3473431
13629
513
Antique
WMF ezüstözött pirítós tartó, jelzett, h: 18 cm 3465599
13630
513
Antique
Tortalapát és vajazó kés csont fogóval. 20x27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft