Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 193

13619.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Antik bronz patikai mozsár. Törővel d: 10 cm, m: 11 cm
13620.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

13621.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

cca 20. sz. eleje, Calderoni és Társa színházi távcső, kis javítással, sérüléssel, tokjában, 12x11,5 cm
13622.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13623.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

Japán lakkozott doboz, cca 19. sz vége, sérült, 16x10 cm
13624.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 10,5x5,5 cm
13625.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüstözött alpakka ékszeres edény, kopással, m: 9 cm
13626.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1880-1900 Edmund Kirmse Optisches Institut Leipzig színházi távcső, saját bőr tokban, sérüléssel, tok sérült, h: 10 cm
13627.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Régi matyó hímzés, d: 90 cm
13628.

Régi matyó hímzés, d: 90 cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11

WMF ezüstözött pirítós tartó, jelzett, h: 18 cm
13629.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Tortalapát és vajazó kés csont fogóval. 20x27 cm
13630.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft