Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3443274
13559
513
15000
Antique
Sétapálca ezüst (Ag) markolattal, jelzett, h: 88 cm 3391841
13560
513
Antique
Mappin & Webb 3 részes angol ezüstözött szervírozókészlet, kiöntőn fogó nélkül, m: 13 cm 3392420
13561
513
Antique
Francia vastagon ezüstözött talpas kínáló, jelzett, középen koldus figurával díszítve, d: 24 cm, m: 14 cm 3405321
13562
513
Antique
cca 19. sz. közepe, Vaskapu zsanérozása, 4 darab, h: 25 cm 3473839
13563
513
Antique
3 darab kis keleti térdeplőszőnyeg, 31x63 cm alatt 3446360
13564
513
Antique
Bukrán Edit (1957-) Lepkemotívum. Kerámia kép, keretben, jelzett, 10x10 cm, 17x17 cm 3473481
13565
513
24000
Antique
Nagyméretű bivaly szarv trófea, cca 70x40x30 cm 3473459
13566
513
Antique
cca 1940 Brutalista fa és réz gyertyatartó pár, m: 40 cm 3473458
13567
513
Antique
Kínai faragott fa doboz, sérüléssel, 23x15 cm 3473456
13568
513
Antique
11 darabos ezüstözött tányér garnitúra, d: 29 cm 3473455
13569
513
Antique
Christofle France antik fűszerkínáló szett, ezüstözött szerelékkel, jelzett, 18x21 cm 3473452
13570
513
Antique
Harrods London ezüstözött teás kanna, fogón repedéssel, jelzett, 28x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft