Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 193

Sétapálca ezüst (Ag) markolattal, jelzett, h: 88 cm
13559.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Mappin & Webb 3 részes angol ezüstözött szervírozókészlet, kiöntőn fogó nélkül, m: 13 cm
13560.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Francia vastagon ezüstözött talpas kínáló, jelzett, középen koldus figurával díszítve, d: 24 cm, m: 14 cm
13561.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 19. sz. közepe, Vaskapu zsanérozása, 4 darab, h: 25 cm
13562.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

3 darab kis keleti térdeplőszőnyeg, 31x63 cm alatt
13563.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Bukrán Edit (1957-) Lepkemotívum. Kerámia kép, keretben, jelzett, 10x10 cm, 17x17 cm
13564.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Nagyméretű bivaly szarv trófea, cca 70x40x30 cm
13565.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

cca 1940 Brutalista fa és réz gyertyatartó pár, m: 40 cm
13566.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Kínai faragott fa doboz, sérüléssel, 23x15 cm
13567.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

11 darabos ezüstözött tányér garnitúra, d: 29 cm
13568.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Christofle France antik fűszerkínáló szett, ezüstözött szerelékkel, jelzett, 18x21 cm
13569.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Harrods London ezüstözött teás kanna, fogón repedéssel, jelzett, 28x15 cm
13570.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft