Könyvek: Vallás

Tételek száma: 138

Paul von Hoensbroech: 14 Jahre Jesuit. II. Teil. Leipzig, 1910., Druck und Verlag. Német nyelven. Egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
21426.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hegyi Gábor-Markó Iván: Bp., 1988, Metrum. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21427.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gyarmathy László: Ígéret földje. Bp., 1986. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21428.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Sammlung Göschen 2 kötete:  Edmund Hardy: Indische Religionsgeshcichte.;  Max Löhr: Altetestamentliche Religions-Geschichte.; Leipzig, 1898-1906., G. J. Göschen. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal.
21429.

Sammlung Göschen 2 kötete:
Edmund Hardy: Indische Religionsgeshcichte.;
Max Löhr: Altetestamentliche Religions-Geschichte.; Leipzig, 1898-1906., G. J. Göschen. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bangha Béla: Képek a Jézustársaság történetéből. A Jezsuita Rend 400-éves jubileuma alkalmából. Bp., 1940, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21430.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Paulik János: Az álpróféták vagy miért nem lesz az evangélikus ember baptistává. Bp., 1899. Müller Károly. 86p. papírborítóval, Kis sérüléssel .
21431.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

3 db teológiai könyv: Varga Andor: Élet és erkölcs. Bioetikai kérdések. Teológiai Kiskönyvtár. Róma, 1980, (Tipografia Dario Detti). Kiadó papírkötés. + Alszeghy Zoltán: A kezdetek teológiája.; Az ember jövője. Teológiai zsebkönyvek 5. és 6. sz. Bp.-Szeged, 1994, Távlatok - Agapé. Kiadói papírkötés. Megjelentek 3000 példányban.
21432.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Madassery Benvin Sebastian SVD: Ő az. DEDIKÁLT! Bp., 2020, Pápai Missziós Művek. Kiadói kartonált papírkötés.
21433.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Adolf von Harnack: A kereszténység lényege, Osiris Kiadó, 2000. Kiadói kartonált papírkötés
21434.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Henry Chadwick: A korai egyház. Osiris Kiadó, 1999. Kiadói papírkötés
21435.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Martin Buber: A próféták hite. Atlantisz Könyvkiadó, 1991. Kiadói papírkötés
21436.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Alister E. McGrath: Kálvin. Osiris Kiadó, 2001. Kiadói papírkötés
21437.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft