Sammlung Göschen 2 kötete: Edmund Hardy: Indische Religionsgeshcichte.; Max Löhr: Altetestamentliche Religions-Geschichte.; Leipzig, 1898-1906., G. J. Göschen. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal.
Bangha Béla: Képek a Jézustársaság történetéből. A Jezsuita Rend 400-éves jubileuma alkalmából. Bp., 1940, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
3 db teológiai könyv: Varga Andor: Élet és erkölcs. Bioetikai kérdések. Teológiai Kiskönyvtár. Róma, 1980, (Tipografia Dario Detti). Kiadó papírkötés. + Alszeghy Zoltán: A kezdetek teológiája.; Az ember jövője. Teológiai zsebkönyvek 5. és 6. sz. Bp.-Szeged, 1994, Távlatok - Agapé. Kiadói papírkötés. Megjelentek 3000 példányban.