Könyvek: Vallás

Tételek száma: 138

Vegyes vallási könyv és papírrégiség tétel: Lippay Lajos: Krisztus szülőföldjén. A megváltó halálának 1900 éves jubileumára. DOM Katolikus Könyvek I. köt. Bp., 1933, DOM Katolikus Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. + Leonhard J. Mihály: Jézus élet tüköre. Imádságos könyv keresztény katholikusok számára. Pest, é.n., Bucsánszky Alajos. Egészbőr-kötésben, néhány sérült és koszos lappal. + vegyes vallási témájú papírrégiség
21450.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Imakönyv az orthodox keresztények számára. Ford. és összeáll.: Berki Feriz. Bp., 1956., Magyar Orthodox Adminisztratura, (Egyetemi-ny.), 364 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
21451.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gerebenics Sándor: Krisztus nélkül Krisztussal. Korszerű épületes olvasmányok. Győr, 1897, Győrgyházmegye Könyvnyomdája. DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
21452.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vajta Vilmos: Amíg időnk van. Válogatott írások. Szerk. és a szöveget gondozta: Fabiny Tibor. A szerkesztő által DEDIKÁLT példány! Bp., 1998., Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem, 281 p. Kiadói papírkötés.
21453.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Párbeszéd a végtelennel. Csaba testvér gondolatai az Istennel való mély és bensőséges kapcsolatról. Böjte Csaba válaszol Karikó Éva kérdéseire. Szerk. és a verseket válogatta: Karikó Éva. Bp., 2012, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés. + Istennel a semmiből a végtelen felé. Böjte Csabával beszélget Csengei Ágota. Miért hiszek? sorozat. Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés.
21454.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Csiszár Klára Antónia: Megújult lendülettel. A szatmári jezsuiták története a 19-20. században. Bp., 2015, Jezsuita Kiadó, 199+(1) p. Kiadói papírkötés.
21455.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Bozsóky Pál Gerő - Lukács László: Az elnyomatásból a szabadságba. Az egyház Magyarországon 1945-2001. Bp., 2005, Vigilia. Kiadói papírkötés.
21456.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Nemesszeghy Ervin S. J.: Tudomány, hit, bölcselet. Összegyűjtött tanulmányok és előadások. Kecskemét, 1995, Korda Kiadó, 256 p. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
21457.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Toronyi Németh István: Szombathely ünnepe. 1947. szeptember 7-8. Szombathely, 1947, Martineum Könyvnyomda. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
21458.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Hetesy Victor: Egyházi beszédek. Hírneves szónokok műveiből. I. köt. Pécs, 1884. Taizs Mihály, 103p. Félbőr kötésben, kopással
21459.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Goffine Lénárt prémontrei szerzetes atyának oktató- és épületes könyve. Bp., 1903, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, sérült, kiszakadt előzéklap, kopottas állapotban.
21460.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Schmatismus Cleri Dioecesis Quinque-Ecclesiensis pro anno a christo nato 1860. Quinque-Ecclesiis [Pécs], 1859., Typis Lycei Episcopalis, 176 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, foltos.
21461.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft