Könyvek: Vallás

Tételek száma: 138

Rigvéda. Teremtéshimnuszok. Írta, a himnuszokat ford., jegyzetekkel és magyarázatokkal ellátta: Fórizs László. Bp., 1995, Farkas Lőrinc Imre Kiadó. Kiadói papírkötés.
21402.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jolanta Sosnowska: Krisztus hadvezére. Szent II. János Pál életrajza. 1. kötet. Ford.: Szenyán Erzsébet és Koncz Éva. Bp., [2021], Napkút. Kiadói kartonált papírkötés.
21403.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Stapf, [Joseph Ambrosius (1785-1844)]: Theologia moralis in compendium redacta. Tomus IV. Oeniponti [Innsbruck], 1836, Typis et Sumtibus Wagnerianis, 6 sztl. lev.+ 348 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, viselte, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal.
21404.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

[Munkay János (1820-1890)] Munkai János (szerk.): Mennyei nefelejts. Imakönyv keresztény katholikusok használatára. Winterberg, é.n. (cca 1880), Steinbrener J., 1 t.+ 384 p. Fémlemez borítású kötésben, pótolt gerinccel, kissé foltos lapokkal, néhány lapon bejegyzésekkel.
21405.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Fendt Edith: Az Eucharisztikus Kongresszus halhatatlan eszméje és örök lényege. Esztergom, 1939, Buzárovits Gusztáv Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21406.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9

A Pápai Református Gyűjtemények Közleményei. XIII. évfolyam 2013/4. szám, XIV. évfolyam 2014/1-2. szám, XV. évfolyam 2015/3-4. szám. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21407.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. P. Boros Fortunát O.F.M.: Csíksomlyó, a kegyhely. Kolozsvár, 1943, Szent Bonaventura. Félvászon kötés, benne szentképekkel, imafüzettel, jó állapotban.
21408.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Pongárcz Ester: Arany Korona Imádságos és Énekeskönyv ca 1840. 436p. Első 10 lap hiányzik. Dekoratív vaknyomott, réz veretes egészbőr kötésben.
21409.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

[Szalézi Szent Ferenc]: Franz von Sales: Theotimus. Abhandlung von der Gottesliebe. I-II. Bände. [Teotimus. Értekezés az isteni szeretettről.] Regensburg, 1931,Manz. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kopott borítókkal.
21410.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Képes missió-könyvtár a kath. nép. számára. 1899. XV. évfolyam. Nagyvárad, 1899, Szent László Nyoma-Rt., 189+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, szakadt címlappal.
21411.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Owen Chadwick: A reformáció. Osiris Kiadó, 1997. Kiadói papírkötés
21412.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Hock János: A teremtés könyve. II. köt.: Vallás-filozófiai tanulmány. II. köt.: Az élet fejlődésének részletezései. Bp., 1939., Urbányi István, 246+2 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt kiadói papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel.
21413.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft