Szent Jeromos: Levelek I-II. Szenzár Kiadó, 2005. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. A IV-V.század fordulóján élt és els?sorban a Biblia latin nyelv? fordításáról, a Vulgatáról ismert Sophronius Eusebius Hieronymus, azaz Szent Jeromos.
Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái 8 kötete: Föld és ég I-II., Korunk lelke, Utak és állomások, Kultura és terror, Világosság a sötétségben, Elmélkedések az evangéliumról I-II. köt. Bp.,1927-1928 ,Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, kissé foltos lapokkal.
Goldziher Ignác: Előadások az iszlámról. Ford.: Heller Bernát. Bp., 1912, MTA (Hornyánszky-ny.), VIII+413+(3) p. Első magyar kiadás. Modern egészvászon-kötés, az eredeti papírborító felhasználásával
Maria mein Trost. Ein katholisches Gebetbuch für fromme Christen. Gesammelt von einem Weltpriester. Wien, é.n. J. Wallner, o.J. (um 1860) 344 + 8 p. Litografált illusztrációkkal. Korabeli bársony kötésben, fém rátétekkel, aranyozott lapszélekkel, szép állapotban