Könyvek: Vallás

Tételek száma: 138

Szent Jeromos: Levelek I-II. Szenzár Kiadó, 2005. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. A IV-V.század fordulóján élt és els?sorban a Biblia latin nyelv? fordításáról, a Vulgatáról ismert Sophronius Eusebius Hieronymus, azaz Szent Jeromos.
21378.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái 8 kötete:  Föld és ég I-II., Korunk lelke, Utak és állomások, Kultura és terror, Világosság a sötétségben, Elmélkedések az evangéliumról I-II. köt.  Bp.,1927-1928 ,Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, kissé foltos lapokkal.
21379.

Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái 8 kötete:
Föld és ég I-II., Korunk lelke, Utak és állomások, Kultura és terror, Világosság a sötétségben, Elmélkedések az evangéliumról I-II. köt.
Bp.,1927-1928 ,Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítókkal, kissé foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Heilige Anklange. Pesth, 1859, Müller's Witwe und Sohn, 470p. Litográflt illusztrációkkal. Aranyozott bordás bőrkötés, aranyozott lapélekkel, hiányos fém kapoccsal
21380.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Goldziher Ignác: Előadások az iszlámról. Ford.: Heller Bernát. Bp., 1912, MTA (Hornyánszky-ny.), VIII+413+(3) p. Első magyar kiadás. Modern egészvászon-kötés, az eredeti papírborító felhasználásával
21381.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Eliade, Mircea: Shamanism. Archaic Techniques of Ecstasy. Princeton and Oxford, Princeton University Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21382.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Konfuciusz: Beszélgetések és mondások /Konfuciusz/. + Mo Ti: Konfuciusz hívei ellen. Vál., ford., bev. és jegyzetekkel ellátta: Tőkei Ferenc. A bölcselet mérföldkövei. Szeged, 1995, Szukits. Kiadói kartonált papírkötések.
21383.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Rudolf Bultmann: Az újszövetség teológiája. Ford.: Kóczó Pál.Bp., 1996, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
21384.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Krisztus jegyese - Egy koletta klarissza leveleiből.c kézirat. 1955. 163p. Gépelt, kézi javításokkal, félvászon kötésben.
21385.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Maria mein Trost. Ein katholisches Gebetbuch für fromme Christen. Gesammelt von einem Weltpriester. Wien, é.n. J. Wallner, o.J. (um 1860) 344 + 8 p. Litografált illusztrációkkal. Korabeli bársony kötésben, fém rátétekkel, aranyozott lapszélekkel, szép állapotban
21386.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Rituale Strigoniense pro sacris functionibus frequentius occurrentibus. Budae, 1858. Kaidói egészbőr kötés, kopottas állapotban.
21387.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Habert, Louis: Praxis sacramenti poenitentiae sive methodus illius utiliter administrandi. Venetii, 1761. Redmondi. 452p. Korabeli bordázott egészbőr kötésben
21388.

Habert, Louis: Praxis sacramenti poenitentiae sive methodus illius utiliter administrandi.
Venetii, 1761. Redmondi. 452p. Korabeli bordázott egészbőr kötésben

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Schematismus venerabilis cleri dioecesis Alba ... Schematismus sacri et... Pesthini, 1834 : Typis Josephi Beimel. 96p. Kiadói kartonált papírkötésben
21389.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft