Szuszai Antal: Előkészület a nagy napokra. Katekezisek az először gyónók és áldozók, valamint a bérmálkozók előkészitésére. Bp., 1927, Szent István-Társulat, 448 p. Kiadói papírkötés, viseltes, foltos, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, részben felvágatlan.
[Sheldon, Charles Monroe]: Az ő nyomdokain, vagy ,,Mit tenne Jézus?" [Ford.: Csizmadia Lajos.] Házi kincstár. Vallás-erkölcsi építő könyvek sorozata IV. köt. Bp., 1903, Magyar Protestáns Irodalmi Társaság, 300 p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé viseltes, foltos borítóval, hiányzó címlappal, ex libris-szel.
Barth, [Karl] Károly: Kis dogmatika. Ford.: Pilder Mária. Bp., [1948], Országos Református Missziói Munkaközösség. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Sándor Pál jubileumi emlékalbum. Az OMKE elnöke hetvenedik születésnapja és parlamenti tevékenységének harmincadik évfordulója alkalmából. Kiadta az Országos Magyar Kereskedelmi Egyesülés. Bp., 1930., (Tolnai-ny.), 400 p. Gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.