Schuster, [Ignaz]: Ó- és újszövetségi bibliai történetek a középtanodák számára. - - nyomán Róder Flórent sz. ferenczrendi áldozártól. I-II. köt. [Egy kötetben.] I.: Az ó-szövetség. II.: Az új-szövetség. Bp., 1883, Franklin-Társulat, 207 p.; 176 p.+ 1 (kihajtható) t. Egészvászon-kötésben, viseltes állapotban, sérült, a könyvtesttől elvált borítóval, néhány sérült, kijáró lappal, a kihajtható tábla szakadt, két részre vált.
Fábián János: A vatikáni szent zsinat az 1871?72-iki egyházi évhez alkalmazott szent beszédekben. I. füzet Pest, 1871. 97 (2)p. Kiadói papírborítóval, felvágatlan.
Dom Columba Marmion O. S. B.: Krisztus, a lélek élete. Lelkigyakorlatok. Ford.: Simon Árkád. Bp., [1939], Szent István-Társulat, 435+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval.
Szent-Iványi Béla: A pietizmus Magyarországon. A szerző által dedikált példány! Bp., 1936, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 91+(1) p. Kiadói papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.