Könyvek: Vallás

Tételek száma: 138

Schuster, [Ignaz]: Ó- és újszövetségi bibliai történetek a középtanodák számára. - - nyomán Róder Flórent sz. ferenczrendi áldozártól. I-II. köt. [Egy kötetben.] I.: Az ó-szövetség. II.: Az új-szövetség. Bp., 1883, Franklin-Társulat, 207 p.; 176 p.+ 1 (kihajtható) t. Egészvászon-kötésben, viseltes állapotban, sérült, a könyvtesttől elvált borítóval, néhány sérült, kijáró lappal, a kihajtható tábla szakadt, két részre vált.
21438.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Forster Gyula dr.: A magyar vallás-alap hajdan és most. Bp., 1888. 140p. Ragasztva, borító nélkül.
21439.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fábián János: A vatikáni szent zsinat az 1871?72-iki egyházi évhez alkalmazott szent beszédekben. I. füzet Pest, 1871. 97 (2)p. Kiadói papírborítóval, felvágatlan.
21440.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dom Columba Marmion O. S. B.: Krisztus, a lélek élete. Lelkigyakorlatok. Ford.: Simon Árkád. Bp., [1939], Szent István-Társulat, 435+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval.
21441.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szent-Iványi Béla: A pietizmus Magyarországon. A szerző által dedikált példány! Bp., 1936, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 91+(1) p. Kiadói papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.
21442.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bevezetés a vallástörténetbe. Jegyzet. Szakosító tanfolyam. I. évf. 1-2. félév. I. évf. 1. félév: Írta: Gecse Gusztáv. I. évf. 2. félév: Gecse Gusztáv, Lukács József, Pogány Róbert. MSZMP Marxizmus-Leninizmus Esti Egyetemek szakosító tanfolyam hallgatói részére. + Ábragyűjtemény. Összeáll.: Gecse Gusztáv. Bp., 1969-1976, Kossuth. Kiadói papírkötés, és kiadói mappa, aláhúzásokkal.
21443.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Katholikus szertartástan középiskolák használatára. Összeáll.: Buday Gerő. Bp., 1899, Athenaeum, IV+(2)+104 p. Hozzákötve: Buday Gerő: A római katholikus egyház egyetemes történelme, tekintettel Magyarországra. Bp., 1896, Eggenberger, X+126 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval.
21444.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Assisi Szent Ferenc művei. Szerk. Hidász Ferenc OFM és Várnai Jakab OFM. Szeged, 1993, Agapé. Kiadói papírkötés.
21445.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Köszöntünk Szentkút Csillaga. Búcsúsok énekeskönyve. Szerk. Dr. Vonsik Imre. Mátraverebély-Szentkút, 1997, Mátraverebély-szentkúti Ferences Rendház. Kiadói papírkötés.
21446.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Lobogó Istenszeretet. Azaz: Keresztes Szent János kisebb művei. 2. kiadás. Bp., 1991, a Kármelita rend kiadása. Kiadói papírkötés.
21447.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Németh Imre: Aprógyöngyök Árpádházi Boldog Margit életéből. Bp., 1930, Credo, 96 p.+ 6 t. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval.
21448.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Római katolikus kis katekizmus. Bp., 1948, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
21449.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft