Könyvek: Vallás

Tételek száma: 138

Egyházművészeti Lap. Szerkeszti Dr. Czobor Béla. V. évfolyam, 1884. 384p. Egészvászon kötésben
21414.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Gömbös Tamás: A szerzetes és lovagrendek címerei és viseletei. A protestáns egyházak jelképei, a szentek jelképes ábrázolása címerekben. 1993, Tellér. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21415.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Szent Ágoston hippói püspök "A lélek Istennel való magányos beszélgetéseinek könyve". Latinból fordította: Némethy Ernő. Bp., 1922, Élet. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21416.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Szent a szentről. Assisi Szent Ferenc életrajza Szent Bonaventurától. Fordította: Burka P. Kelemen Dr. O.F.M. Bp., 1942, Szentföldi Ferencrendi Zárda. Félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
21417.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Dietrich Bonhoeffer: Etika. (Szemelvények.) Dr. Vályi Nagy Ervin válogatása alapján ford.: Fórisné Kalós Éva. Szentendre, 1999, Tillinger Péter. Kiadói papírkötés.
21418.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Molnár Antal - Szabó Ferenc: Bangha Béla SJ emlékezete. Bp., 2010, JTMR - Távlatok, 400 p. Kiadói papírkötés.
21419.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Heidl György (szerk.): Akéda - Ábrahám és Izsák története az egyházatyák értelmezésében. Kairosz Kiadó, 2004
21420.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Török Endre (válogatta): Az orosz vallásbölcselet virágkora I-II. Tolsztojtól Bergyajevig. Vigilia Kiadó, 1988. Kiadói papírkötés
21421.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Görföl Tibor - Kránitz Mihály: Teológusok lexikona. Osiris Kézikönyvek. Bp., 2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
21422.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21423.

Joseph Schwartz:
Missae pro defunctis ad commodiorem ecclesiarum usum ex missali romano desumptae... Ratisbonae, 1889. Pustet. 1 T (szakadással) + 48 + (2)p. Egészbőr kötésben

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

A. Bujak - M. Malinski: II. János Pál. Ford.: Kárász Anna. Zagreb-Novi Sad (Újvídék), 1982, Krscanska sadasnjost - Agape, 203 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kiadói papír védőborítóban. Valentiny Géza (1927- ) főlelkész, cserkészvezető saját kezű ajándékozási soraival és aláírásával.
21424.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Brug Frigyes: De La Salle szt. János, az ifjúság nagy apostola. Szeged, 1932, Keresztény Iskolatestvérek, 255+(1) p.+ 7 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
21425.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft