Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 387

1900 Budapest 2000. Klösz György - Lugosi Lugo László. 2001, Vince Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19300.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kutasi Kovács Lajos: Fekete istenek - fekete emberek. Az afro-brazil világ. ALÁÍRT! Bp., 1980, Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés védőborítóban.
19301.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

A Magas-Tátra. A Tátrai Nemzeti Park. Összeáll. és a bevezetőt írta: Milan Hirs. A fényképek kísérő szövegét írta Radek Roubal. Ford.: Tanya Pál. Bratislava/Pozsony, 1964, Osveta. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, egy lapon kivágással.
19302.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Major Máté: Férfikor Budapesten. Bp., 1978, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19303.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld. Fordította: Bogsch László. Bp., 1941, Kir. Mir. Természettudományi Társulat,VII+298 p.+LXIV t. Fekete-fehér fotókkal, és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső illusztrált papírborítót az elülső szennylaphoz ragasztották.
19304.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fekete József: Ábrahámhegyi krónika. Ábrahámhegy, 1996, Ábrahámhegy Önkormányzata (Tapolca, Kölcsey-ny.), 155 p. Kiadói papírkötés
19305.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Nagy Árpád: Tátrai túrák. Neidenbach Ákos előszavával. Bp., 2001, Kornétás. Kiadói kartonált papírkötésben.
19306.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19307.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19308.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Walking Around Wien Austria Budapest Praha In Your Style. Travel Around the World 23. Hszinpej, 2010, Jen Jen Publishing Co. Ltd. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kínai nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé ázott, hullámos lapokkal.
19309.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

The Treasures of Veneto. Art Cities. Venezia, 2006, Regione del Veneto - Direzione Turismo. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, hullámos.
19310.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19311.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft