Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 387

19180.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Erdély magyar egyeteme 1944-1949. II. kötet. Marosvásárhely, 1998, Custos & Mentor. Kiadói papírkötés, 2 térkép melléklet, rajta 3 térképpel.
19181.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Szabó Tamás: Kolozsvár és Felek adóösszeírása 1750-ből. Magyar Személynévi Adattárak 57. Bp., 1983, ELTE. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19182.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Duncan, Andrew: Londoni séták. Harminc séta Londonban és környékén. Pécs, 2007, Alexandra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19183.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

365 Views of London. London, é.n. (cca 1900-1910), Richardson & Co., (2)+80+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval,
19184.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19185.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Zalakaros város fotóalbuma. Zalakaros, 2002.. Kiadói kartonált papírkötés. Gerincen apró sérüléssel.
19186.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Angyal László András: Millenniumi emléktáblák. Feldolgozta és összeáll.: - - . A szerző által dedikált példány! Debrecen, 2002, MTESZ Hajdú-Bihar Megyei Műemlékvédelmi Albizottság, 447 p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 700 példányban.
19187.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Múltbéli üdvözlet a Jászságból. Jászberény, 2010, Jász Múzeumért Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Többnyelvű bevezetővel. Kiadói kartonált papírkötés.
19188.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kraft, Adam: Großdeutschland. Die Städte. Karlsbad-Leipzig, 1942, Adam Kraft Verlag, XIV+255+(1) p.+ 6 (színes) t. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félbőr-kötés.
19189.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Komarnicki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága. (Hegymászó- és turistakalauz). 1-7. köt. Bp., 1985, Sport. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, az 1. kötetben térkép-melléklettel.
19190.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Tarnóczi János: A Szent István bazilika éneklő kövei... A templom története és műemlékei. Bp., 1938, Szent István Bazilika, 124+(4) p. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval.
19191.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft