365 Views of London. London, é.n. (cca 1900-1910), Richardson & Co., (2)+80+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval,
Angyal László András: Millenniumi emléktáblák. Feldolgozta és összeáll.: - - . A szerző által dedikált példány! Debrecen, 2002, MTESZ Hajdú-Bihar Megyei Műemlékvédelmi Albizottság, 447 p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 700 példányban.
Kraft, Adam: Großdeutschland. Die Städte. Karlsbad-Leipzig, 1942, Adam Kraft Verlag, XIV+255+(1) p.+ 6 (színes) t. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félbőr-kötés.
Tarnóczi János: A Szent István bazilika éneklő kövei... A templom története és műemlékei. Bp., 1938, Szent István Bazilika, 124+(4) p. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval.