Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 387

Megfogyva bár, de törve nem. Kerkáskápolna története. Szerk. Dr. Horváth Sándor. Kerkáskápolna, 2002, Kerkáskápolna Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
19192.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Bilkei Ferenc: Tul az oceánon. Öt hét tengeren, öt hét az Egyesült-Államokban. Székesfehérvárott, 1900, Egyházmegyei Könyvnyomda, 2+242 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen címkével, laza fűzéssel.
19193.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Gáspár Ferencz: A fehér ember útja. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
19194.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

19195.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19196.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19197.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19198.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19199.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19200.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

19201.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19202.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kapui-Lendvai-Vas: A szombathelyi székesegyház toronyórái. Szombathely, 2017. Székesegyházért Alapítvány 96 p + 6 t. képek. Kiadói papírborítóval.
19203.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft