Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 387

Jakucs László: Felfedező utakon a föld alatt. Bp., 1959. Gondolat, 253+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
19216.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

19217.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bottlikné Grósz Ágnes: Szigetmonostor anno - A település története Szigetmonostori családok fotóalbuma. Szigetmonostor, 2007. Szigetmonostori Faluszépészeti Egylet. Kiadói félvászon-kötés
19218.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2 db könyv: Ungváry Jenő (szerk.): Üdvözlet Kőbányáról! (Régi kőbányai képeslapok) Bp., 1999. Delta Kft. Kiadói kartonált papírkötés + Dr. Losonci Miklós: Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története. Bp., 1985. Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban
19219.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gönczi Ambrus - Winkelmayer Zoltán (szerk.): 220 év, 220 kép - Pillanatfelvételek Ferencváros múltjából Bp., 2012. Budapest Főváros IX. KerületmFerencváros Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés
19220.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

2 db könyv: Dr. Bach Frigyes: Az eltűnt gyógyvíz nyomában... Bp., 1993(?). Hygieia alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés + Kiss Veronika, Nagy Zoltán (szerk.): Magyar fürdőalmanach Bp., 2004. Magyar fürdőszövetség. Kiadói kartonált papírkötés
19221.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

4 db könyv: Kiállítási katalógus: Kiscelli múzeum - Fővárosi képtár Bp., Kiscelli Múzeum. Kiadói papírkötés + Vendel-Mohay Lajosné: "Áll a régi ház még..." Szekszárd, 1983. Szekszárdi nyomda. Kiadói papírkötés + Dr. György Lajosné: Egyszer volt Dél-Buda Bp., 2000. Folpress Nyomdaipari Kft. Kiadói papírkötés + Dercsényi Balázs (szerk.): Budapest (német nyelvű) Bp., 1993 Mehávia kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval
19222.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Felbermann Endre: Emlékek a múltból - A korabeli Nyíregyháza képekben Szabolcs-Szatmár-Bereg M.Önk. Kiadói kartonált műbőrkötés, kiadói papír védőborítóban
19223.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kispest, a főváros XIX. kerülete. Bp., 1985, Fővárosi Nyomdaipari Vállalat, 23+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés.
19224.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kispest századfordulós levelezőlapok és képek - Varga László Zoltán, Beszélő dobozok és képek (2 mű 1 kötetben) Budapest, 2007. Sérült kiadói papírkötésben
19225.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vofkori György: Székelyudvarhely- várostörténet képekben (2., bővített kiadás) Kolozsvár, 2001, Polis Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír
19226.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zsigmont András (főszerk.): Hídépítő történet-The hidépítő story (magyar-angol) Budapest, 1999, Vé-Ka Kiadó. Kiadói papírkötés, sérült kiadói papírborítóban
19227.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft