Bottlikné Grósz Ágnes: Szigetmonostor anno - A település története Szigetmonostori családok fotóalbuma. Szigetmonostor, 2007. Szigetmonostori Faluszépészeti Egylet. Kiadói félvászon-kötés
Gönczi Ambrus - Winkelmayer Zoltán (szerk.): 220 év, 220 kép - Pillanatfelvételek Ferencváros múltjából Bp., 2012. Budapest Főváros IX. KerületmFerencváros Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés
2 db könyv: Dr. Bach Frigyes: Az eltűnt gyógyvíz nyomában... Bp., 1993(?). Hygieia alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés + Kiss Veronika, Nagy Zoltán (szerk.): Magyar fürdőalmanach Bp., 2004. Magyar fürdőszövetség. Kiadói kartonált papírkötés
Kispest századfordulós levelezőlapok és képek - Varga László Zoltán, Beszélő dobozok és képek (2 mű 1 kötetben) Budapest, 2007. Sérült kiadói papírkötésben