Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 387

Az Egercsehi Bányász Baráti Kör megalakulása és működése 2005-2007. Szerk.: Csiffáry Gergely. Egercsehi Bányász Baráti Kör Füzetei 1. Eger, 2008., Egercsehi Bányász Baráti Kör. Megjelent 400 példányban. Kiadói papírkötés.
19276.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Daniel Kollár - Ján Lacika - Roman Malarz: A szlovák és a lengyel Tátra. Bratislava/Pozsony, 1998, Dajama. 1. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + Ján Lacika: Tátra. Ismerjük meg Szlovákiát. Bratislava/Pozsony, 2001, Dajama. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19277.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Szegedtől Szegedig Antológia. Tisza hangja. 2000+2002. Főszerk.: Simai Mihály. A 2000-es antológia, Tritz Árpád, Vangel Edit, Turi Tímea és Takács Tibor, és egy azonosítatlan személy által DEDIKÁLT példány! Szeged, 2000-2002, Bába és Társai Kft - Szegedi Írók Társasága. Kiadói papírkötések, az egyik hátsó borítója foltos, a másik kissé kopott.
19278.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Johnson, Martin: A kannibálok szigetén. A szerző eredeti felvételeivel. Bp., Dante. Újrakötött félvászon kötés, ráragasztva az eredeti borító, kopottas állapotban.
19279.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fitz Jenő: Székesfehérvár. Magyar Műemlékek sorozat. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, szakadt kiadói papír védőborítóban.  Gutheil Jenő (1887-1963) kanonok, író, történész, káptalani levéltáros részére szóló (1957.) iskolai ajándékozási sorokkal.
19280.

Fitz Jenő: Székesfehérvár. Magyar Műemlékek sorozat. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér fotókkal, kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, szakadt kiadói papír védőborítóban.

Gutheil Jenő (1887-1963) kanonok, író, történész, káptalani levéltáros részére szóló (1957.) iskolai ajándékozási sorokkal.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gáspár Ferencz: A Föld körül VI. köt.: A tengerészet lovagkora. Bp., 1907, Singer és Wolfner. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.
19281.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Breznay Imre - Karczos Béla: Egri képeskönyv. 250 képpel és minden képhez magyarázattal. Eger, 1937, Egri Nyomda Rt., 126+(2) p. Egyetlen kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos papír védőborítóban.
19282.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Up de Graff, Fritz W.: Az Amazonasz őserdeiben. Angolból átdolgozta (ford.): Halász Gyula. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Lampel R. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, gerincen kisebb szakadás, kopottas állapotban.
19283.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jávori Béla (szerk.): Kaposvár szobrai. Kaposvár, 1978, Kaposvári Városi Tanács. Fekete-fehér képekkel, többek közt Medgyessy Ferenc, Schaár Erzsébet, Matzon Frigyes, Bors István köztéri szobraival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
19284.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19285.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19286.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

19287.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft