https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 387

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Herons 'round Milan. A Tourist Guidebook. Milano, 2006. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19288.

Herons 'round Milan. A Tourist Guidebook. Milano, 2006. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fodor Béla, Horváth Tamás (szerk.): A másik Budapest: Képeskönyv az elő(d)városokról. Bp., 1999. Delta Kft. Kiadói papírkötés
1
19289.

Fodor Béla, Horváth Tamás (szerk.): A másik Budapest: Képeskönyv az elő(d)városokról. Bp., 1999. Delta Kft. Kiadói papírkötés

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Romsics Imre: Kalocsa anno... Kalocsai fotográfiák. Kalocsa, 1999, Kalocsai Múzeumbarátok Köre. Kiadói kartonált papírkötésben
1
19290.

Romsics Imre: Kalocsa anno... Kalocsai fotográfiák. Kalocsa, 1999, Kalocsai Múzeumbarátok Köre. Kiadói kartonált papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1940 körül. Olaszország. Kiadó: Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato. (ENIT) Tűzött kötés, 31 oldal. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé foltos állapotban.
1
19291.

1940 körül. Olaszország. Kiadó: Ente Nazionale Industrie Turistiche-Ferrovie Dello Stato. (ENIT) Tűzött kötés, 31 oldal. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kissé foltos állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1928 Le vie d'Italia e dell'America latina. Rivista mensile del Touring Club Italiano. Anno XXXIV - N. 1-6. Olasz nyelvű havi folyóirat fél évfolyama (1928. január-június). Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, hirdetésekkel. Félvászon-kötésben, kissé vetemedett kötéstáblákkal, hullámos lapokkal.
1
19292.

1928 Le vie d'Italia e dell'America latina. Rivista mensile del Touring Club Italiano. Anno XXXIV - N. 1-6. Olasz nyelvű havi folyóirat fél évfolyama (1928. január-június). Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal, hirdetésekkel. Félvászon-kötésben, kissé vetemedett kötéstáblákkal, hullámos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyarország tiszti cím- és névtára. XLVIII. évf. 1941. Szerk.: Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1941., M. Kir. Állami Nyomda, XIX+1+868 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
1
19293.

Magyarország tiszti cím- és névtára. XLVIII. évf. 1941. Szerk.: Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1941., M. Kir. Állami Nyomda, XIX+1+868 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Würzburger, Eugen - Grävell, Walter: Otto Hübners Geographisch-statistische Tabellen aller Länder der Erde. 67. Jahrgang. Neu bearbeitet und abgeschlossen im Dezember 1923 von - - . Wien, 1924, L. W. Seidel & Sohn, XI+153 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
1
19294.

Würzburger, Eugen - Grävell, Walter: Otto Hübners Geographisch-statistische Tabellen aller Länder der Erde. 67. Jahrgang. Neu bearbeitet und abgeschlossen im Dezember 1923 von - - . Wien, 1924, L. W. Seidel & Sohn, XI+153 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Schmitz-Kairo, Paul: Neubau der arabischen Welt. Leipzig, 1937, Wilhelm Goldmann Verlag, 108+(2) p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
1
19295.

Schmitz-Kairo, Paul: Neubau der arabischen Welt. Leipzig, 1937, Wilhelm Goldmann Verlag, 108+(2) p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 db idegen nyelvű útikönyv: Plan de Paris par Arrondissement.; Woerl, Leo: Illustrierter Führer durch Rom und Umgebung.; Pehr, Franz: Kärnten. Ein Handbüchlein für Heimische und Fremde. Francia ill. német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés / papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.
1
19296.

3 db idegen nyelvű útikönyv: Plan de Paris par Arrondissement.; Woerl, Leo: Illustrierter Führer durch Rom und Umgebung.; Pehr, Franz: Kärnten. Ein Handbüchlein für Heimische und Fremde. Francia ill. német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés / papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1933-1934 Vegyes háború előtti olasz turisztikai prospektus, 5 db: Die Italienische Riviera, Parma, Mailand, Roma, Italienische Weine (kihajtható, benne Olaszország bor térképe, 64x47 cm.)
1
19297.

cca 1933-1934 Vegyes háború előtti olasz turisztikai prospektus, 5 db: Die Italienische Riviera, Parma, Mailand, Roma, Italienische Weine (kihajtható, benne Olaszország bor térképe, 64x47 cm.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gaál Endre: A szegedi munkásság forradalmi harcai 1918-1919-ben. Szeged, 1959, Hazafias Népfront Szeged Városi Bizottsága, 55+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes borítóval, a Szegedi Kenderfonógyár intézményi bélyegzőjével.
1
19298.

Gaál Endre: A szegedi munkásság forradalmi harcai 1918-1919-ben. Szeged, 1959, Hazafias Népfront Szeged Városi Bizottsága, 55+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes borítóval, a Szegedi Kenderfonógyár intézményi bélyegzőjével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kiss Lajos: A Szabolcs Vármegyei Múzeum története. 1868-1918. Múzeumtörténeti sorozat 2. Bp., 1965, (Múzeumok Rotaüzeme-ny.), 98 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
1
19299.

Kiss Lajos: A Szabolcs Vármegyei Múzeum története. 1868-1918. Múzeumtörténeti sorozat 2. Bp., 1965, (Múzeumok Rotaüzeme-ny.), 98 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz