Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 387

Trogmayer Ottó: Das Bronzezeitliche Gräberfeld bei Tápé. Bp., 1975, Akadémiai. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19072.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Székesfehérvári kalauz. Összeáll.: Marschall Rafael. Székesfehérvár, 1930., Székesfehérvár Szab. Kir. Város, (Debreczenyi István-ny.), 92 p. +32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (Székesfehérvár szabad királyi város belsőségének térképe, 1:10.000, Bp., M. Kir. Állami Térképszet, 52,5x49,5 cm) t. Philipp István rajzaival. Tóth Károly fényképész felvételeivel. Kiadói papírkötésben, kopott,szakadt borítóval, sérült gerinccel. Ritka!
19073.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

ifj. Gyergyádesz László - Tóth Kata - Cseke Péter: Kecskeméti Katona József Színház. Katona József Theatre of Kecskemét. Szerk.: Lovas Dániel. Az egyik szerző, Cseke Péter (1953- ) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színész, rendező, a kecskeméti Katona József Színház igazgatója (2008- ) által Jálics Kinga (1943-2019) kulturális újságíró, szerkesztő részére DEDIKÁLT példány! A Kecskeméti Főtér Történelmi Épületei. Historical Buildings of The Kecskemét Main Square. Magyar Múzsa Könyvek. [Bp.], 2018, Gong Rádió, 111+1 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19074.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Erődi Béla: Utazásom Sicilia és Malta szigetén Bp., (1896.) Lampel Róbert. (8)+217+(2)p.+1 színes, kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. Kopott kiadói vászonkötésben, a könytáblátlától elvált lapokkal.
19075.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

A Kunhegyesi Önkéntes tűzoltó Egyesület 1885-2000. Kunhegyes, 2014. Kunhegyes Kulturájáért. 68p. Kiadói kartonált papírkötésben. Számos illusztrációval. Dedikált!
19076.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Fodor András: Kincses Kolozsvár Cluj-Klausenburg. Cluj, 1995. 163p. Számos illusztrációval, Kiadói kartonált papírkötésben, kis kopással
19077.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vörös Ildikó: Klotildliget. Bp., 2016. Rabb-Infomedia. 163p. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötésben.
19078.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Molnár Zoltán: Adatok Perbál történetéhez. Zsámbéki-medence Kiskönyvtára 1. Budapest, 1991, Szerzői kiadás. 111p + 6t Kiadói kartonált papírkötés, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Megjelent 1000 példányban.
19079.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Szabó Emese szerk: Vásárhelykutastól Székkutasig. Székkutas, 2015. 313p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19080.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Faa Judit Szabóné Vörös Györgyi: Séta a történelmi Veszprémben   Veszprém, 2017. 92p. Kiadói kartonált papírkötés.
19081.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vofkori György: Székelykeresztúr képes története. Kolozsvár, 2002, Polis, 205+[1] p.+ 1 (térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19082.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Surányi Béla: Baranya - Magyaregregy Képes Története. Magyaegregy, 2003. Bedő Bt. Kiadói kartonált papírkötés
19083.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft