Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 387

Wieslaw A. Wójcik: W kręgu Tatr. Zakpoane, 2008, Tatrzański Park Narodowny. Kiadói kartonált papírkötésben. Szerző által dedikált.
19012.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. II. rész. 1-6. kötetek. Sopron, 1930-1943, Székely és Társa-ny. Kiadói papírkötés, változó, részben sérült, széteső állapotban.
19013.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19014.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Budapest képekben (fotómappa). Szerk.: N. Ujvári Magda. Bp., 1970, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 4 p. + 24 t (fekete-fehér fotók). Kiadói textil borítású karton mappában,
19015.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Röptében a nagyvilág körül. A világ kiváló városainak, tájainak és műalkotásainak fénykép-gyűjteménye. Magyarázó szöveggel szerk.: Timár Szaniszló. Chicago-Berlin-London-Paris, én., The Werner Company, [4] p. + 128 (kétoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált táblák) t. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált haránt-alakú egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított, pótolt gerinccel, javított kötéssel, javított, foltos címlappal, néhány foltos lappal.
19016.

Röptében a nagyvilág körül. A világ kiváló városainak, tájainak és műalkotásainak fénykép-gyűjteménye. Magyarázó szöveggel szerk.: Timár Szaniszló.
Chicago-Berlin-London-Paris, én., The Werner Company, [4] p. + 128 (kétoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált táblák) t. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált haránt-alakú egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított, pótolt gerinccel, javított kötéssel, javított, foltos címlappal, néhány foltos lappal.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Vasvármegye. Szerk.: Dr. Sziklay János - Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp., 1898, Apollo Irodalmi Társaság, XI+622 p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér és színes képtáblákkal, kihajtható térképekkel. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomásos egészvászon-kötésben, Leszik-kötés, viseltes állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, sérült címlappal.
19017.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Miskei Antal: A ráckevei szerb ortodox templom. Ráckeve, 2008, Sophia Nostra Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, eredeti zsugorfóliában, DVD-melléklettel, jó állapotban.
19018.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Dr. Heimler Károly (szerk.): Sopron műemlékei I. Belváros. Sopron, 1939, Soproni Városépítő Egyesület. Félbőr kötés, sérült papír védőborítóval, sérült gerinc, viseltes állapotban.
19019.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Brückmann, Franz Ernst.: De Chrysocolla A Neosoliensi Hungarica... | Johann. Heinric. Linck, Wolffenb, 1728. 8p.
19020.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

19021.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

dr. Geszler Ödön: A 200 éves Budaprint Pnyv Goldberger Textilművek története 1784-1984. Budapest, 1984, . Kiadói egészvászon kötés
19022.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Bogoly János: Királyhelmec (Királyhelmec és a Felső-Bodrogköz természetrajza és történelme). Bp., 1992. Madách Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés
19023.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft