Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 387

19024.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. I. rész. 1., 2., 6., 7. kötetek. (4 db). Sopron, 1921-1929, Székely és Társa-ny. Kiadói papírkötés, változó, részben sérült, széteső állapotban.
19025.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

19026.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

19027.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Iványi Béla, Dr.: Képek Körmend múltjából. Körmend, 1943. ,,Rábavidék" Ny. 171p. + 2 lev. /Körmendi Füzetek 4.szám/ Kiadói, illusztrált papírborítóban, minimális sérüléssel a gerincen Ritka helytörténeti munka,
19028.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Rozlozsnik Pál: Aranyida bányageológiai viszonyai. Emszt Kálmán és Horváth Béla elemzéseivel. A Magyar Kir. Földtani Intézet Évkönyve XIX. köt. 6. füzet. Bp., 1912, Franklin-ny., (7) p.+ 236-354 p.+ (6) p.+ 8 t. Átkötött félvászon-kötésben, néhány lap széle sérült, helyenként kissé foltos lapokkal.
19029.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Foscari, Giulia: Elements of Venice. 2014, Lars Müller. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19030.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

19031.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Vofkori György: Csíkszereda és Csíksomlyó képes története, Typografika, Békéscsaba, 2007 . Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
19032.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Péter I. Zoltán: Mesélő képeslapok: Nagyvárad 1885-1915. Bp., 2002, Noran Kiadó. Kiadói kartonált papíkötés, kiadói papír védőborítóban, képaslap mellékletekkel
19033.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

19034.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Barna János (szerk.): Szerencs és vidéke. Magyar városok monográfiája IX. Bp., 1931, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala, 153 p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
19035.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft