Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 387

19324.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19325.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19326.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19327.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Forintos Henrietta: Mozaikok Miklósi néphagyományából és történelméből. Kaposvár, 1993, Somogy Megyei Közgyűlés Kisebbségi és Vallásügyi Bizottsága, 65+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, egy kijáró lappal.
19328.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Móricz Péter - Nagy Zoltán: Körmend és a Batthyányak évszázadai. Kiállításvezető. Körmend, 2016, Körmendi Kulturális Központ, Múzeum és Könyvtár, 24 p. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
19329.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19330.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Sikeres vidéki térségek. Párbeszéd a vidékért. Szerk.: Glatz Ferenc. Bp., 2010., MTA Történettudományi Intézet - MTA Társadalomtudományi Intézet. Kiadói papírkötés.
19331.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Blenkingeboken 1986. Redaktör: Urve Lepasoon. Karlskrona, 1986, Blekinge Läns Hembygdsförbunds Förlag. Svéd nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19332.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Serving Understanding and the Glory of the Land ... History of the Moravian Museum. Brno, 2002, Moravian Museum. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19333.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Tálas Géza: Makó bibliográfiája. Bp., 1958. 64p. Csak 700 pld
19334.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Cholnoky Jenő: A Föld és élete. Világrészek, országok, emberek. III. köt.: Afrika. Bp., én.,, Franklin. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval, hiányzó térkép-melléklettel.
19335.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft