Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 387

Izrael. Baedeker - Malév Útikönyvek. Bp., 1996, Park. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, műanyag védőborítóban, térkép-melléklettel.
19360.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

19361.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Andy Gravette: Kanári-szigetek. Útikönyv és térkép. Bp., 1999, Vince, 128 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói kartontokban, térkép-melléklettel.
19362.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

19363.

Kikiáltási ár:
800 Ft

19364.

Kikiáltási ár:
800 Ft

19365.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Magyarország. Panoráma Útikönyvek. Szerk.: Borsai Lipótné. Bp., 1978, Panoráma. Térkép-melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés.
19366.

Kikiáltási ár:
800 Ft

19367.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Füzes Miklós (szerk.): A Zselic mezsgyéjén. Mindszentgodisa és társközségei. Mindszentgodisa, 1985, Községi Közös Tanács V. B. Térkép-mellékletekkel. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. Megjelent 1000 példányban.
19368.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Kovács Ferenc: Szülőfalunk köbölkút. A keltáktól a 3. évezredig. 1998, papírkötés, dedikált, jó állapotban.
19369.

Kikiáltási ár:
800 Ft

19370.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Czoma László (szerk.): Tanulmányok Rákospalota-Pestújhely történetéből. Bp., 1974, XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 628 p.+ 56 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban.
19371.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft