https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 387

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 381 p.+ 16 (fekete-fehér fotók) t. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5100 példányban.
1
19372.

Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 381 p.+ 16 (fekete-fehér fotók) t. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5100 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Frantisek Flos: Orchideavadászok. Ford.: Soós István. (Prága, 1960), Artia, 228+(8) p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel.
1
19373.

Frantisek Flos: Orchideavadászok. Ford.: Soós István. (Prága, 1960), Artia, 228+(8) p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Xantus Zoltán (szerk.): Ferencvárosi szél. Versek, novellák, tanulmányok, dokumentumok, riportok. Bp., 1970, Budapest Főváros IX. ker. Tanácsa, 344 p.+ 8 t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
1
19374.

Xantus Zoltán (szerk.): Ferencvárosi szél. Versek, novellák, tanulmányok, dokumentumok, riportok. Bp., 1970, Budapest Főváros IX. ker. Tanácsa, 344 p.+ 8 t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Józsefvárosi lexikon. Főszerk.: Nagy Richárd. Bp., 1970, MSZMP VIII. ker. Bizottsága - Fővárosi Tanács VIII. ker. Tanács, LXIV+347+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 8000 példányban.
1
19375.

Józsefvárosi lexikon. Főszerk.: Nagy Richárd. Bp., 1970, MSZMP VIII. ker. Bizottsága - Fővárosi Tanács VIII. ker. Tanács, LXIV+347+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 8000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Táncsics Mihály: Fővárosunk. (88 hasonmás oldal). A bevezetőt írta és a jegyzeteket készítette: H. Kohut Mária. Budapest Főváros Levéltára forráskiadványai VIII. Bp., 1976, Budapest Főváros Levéltára, 140+(6) p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben a borítóhoz ragadt. Megjelent 1500 példányban.
1
19376.

Táncsics Mihály: Fővárosunk. (88 hasonmás oldal). A bevezetőt írta és a jegyzeteket készítette: H. Kohut Mária. Budapest Főváros Levéltára forráskiadványai VIII. Bp., 1976, Budapest Főváros Levéltára, 140+(6) p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben a borítóhoz ragadt. Megjelent 1500 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Haltenberger Mihály: Budapest városföldrajzi képe. Budapest, 1943. Idegenforgalmi Propaganda Munkaközösség (Stephaneum ny.) 20 p. Egyetlen kiadás. Haltenberger Mihály (1888-1972) geográfus, egyetemi tanár. Szerteágazó érdeklődéséből kiemelhetőek közlekedés- és városföldrajzi kutatásai. Idegenforgalmi továbbképző munkája egy, a témában megjelent kötetének kivonatolása, rövid füzetünk szövegét számos szövegközti ábra kíséri. Példányunk fűzése meglazult, az első három levél alján halvány foltosság. (Az Idegenforgalmi Közigazgatási Szaktanfolyam kiadványai. 7. füzet.) Fűzve, sérült, enyhén hiányos, kissé foltos kiadói borítóban.
1
19377.

Haltenberger Mihály: Budapest városföldrajzi képe.
Budapest, 1943. Idegenforgalmi Propaganda Munkaközösség (Stephaneum ny.) 20 p. Egyetlen kiadás.
Haltenberger Mihály (1888-1972) geográfus, egyetemi tanár. Szerteágazó érdeklődéséből kiemelhetőek közlekedés- és városföldrajzi kutatásai. Idegenforgalmi továbbképző munkája egy, a témában megjelent kötetének kivonatolása, rövid füzetünk szövegét számos szövegközti ábra kíséri.
Példányunk fűzése meglazult, az első három levél alján halvány foltosság.
(Az Idegenforgalmi Közigazgatási Szaktanfolyam kiadványai. 7. füzet.)
Fűzve, sérült, enyhén hiányos, kissé foltos kiadói borítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tanulmányok Budapest multjából IV. Szerk.: Némethy Károly. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 7. Bp., 1936, Budapest Székesfőváros, 8+210 p.+XXXVII t. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, ceruzás bejegyzésekkel.
1
19378.

Tanulmányok Budapest multjából IV. Szerk.: Némethy Károly. Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 7. Bp., 1936, Budapest Székesfőváros, 8+210 p.+XXXVII t. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással, ceruzás bejegyzésekkel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Untamed Australia. Chatswood, 1972, Australian Universities Press, 32 p. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.
1
19379.

Untamed Australia. Chatswood, 1972, Australian Universities Press, 32 p. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kisebb sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dobroslaw Kobielski: Warszawski Trakt Zamek - Belweder. Varsó, 1977. Krajowa Agencja Wydawnicza, RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch". Lengyel és angol képleírásokkal. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19380.

Dobroslaw Kobielski: Warszawski Trakt Zamek - Belweder. Varsó, 1977. Krajowa Agencja Wydawnicza, RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch". Lengyel és angol képleírásokkal. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bagi-Hegedűs: A tömlöc. Kiállításvezető. Kunszentmárton, 2022, Helytörténeti Múzeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Magyar és angol nyelven.
1
19381.

Bagi-Hegedűs: A tömlöc. Kiállításvezető. Kunszentmárton, 2022, Helytörténeti Múzeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Magyar és angol nyelven.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Cserey Zoltán - József Álmos: Sepsiszentgyörgy képes krónikája. Székely Nemzeti Múzeum füzetek II. sorozat 1. sz. Sepsiszentgyörgy, 1991., Székely Nemzeti Múzeum,(Kovászna,IGE-ny.), Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
1
19382.

Cserey Zoltán - József Álmos: Sepsiszentgyörgy képes krónikája. Székely Nemzeti Múzeum füzetek II. sorozat 1. sz. Sepsiszentgyörgy, 1991., Székely Nemzeti Múzeum,(Kovászna,IGE-ny.), Kiadói papírkötés, kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Székely András Bertalan: Dunának, Oltnak... Román-magyar kulturális találkozások Budapesten. DEDIKÁLT! Megjelent 1000 példányban. Magyar és román nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19383.

Székely András Bertalan: Dunának, Oltnak... Román-magyar kulturális találkozások Budapesten. DEDIKÁLT! Megjelent 1000 példányban. Magyar és román nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
2
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz