Nyomtatványok

Tételek száma: 263

17538.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1928 Az "Augustus" luxushajó tájékoztató füzete, 28p
17539.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1928 Vasutasok Jótékonysági Országos Egyesülete alapszabályai (egyben tagsági igazolvány). Bp., 1928, Budai Ny., 40 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos.
17540.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17541.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1928 Bérlethirdetés Pesti Vigadó hangverseny. Hajtva, 32x38 cm
17542.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1929 Pázmány Kalendárium Dekoratív grafikus díszítésű lapokkal 10 cm
17543.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1929 A Magyar Királyi Dohányegyedáruság statisztikája az 1928/29. költségvetési évről. Kiadja: a Magyar Királyi Dohányjövedéki Központi Igazgatóság. Bp., 1929, M. Kir. Áll. Ny., sérült, hiányos.
17544.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1929 A Motoros. A Magyar Motorosok Érdekeit Szolgáló Független Képes Szaklap. 1929. aug. 25., I. évf. 10. sz. Szerk: Farkasházy Tibor és Kramer Jenő. Bp., 1929, Motoros Lapkiadó Vállalat, 24 p. Gazdag és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes korabeli hírekkel, és írásokkal. Kiadói papírkötésben, a borító leszakadt, a hátsó borító sérült és hiányos.
17545.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

ca 1930 Szentképek 2 db Kaszap István
17546.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1930 2 db olaszországi képes utazási prospektus, füzet 52 , 30 p.
17547.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

cca 1930 4 db koncert meghívó
17548.

cca 1930 4 db koncert meghívó

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1930 Kb 40 db szentkép
17549.

cca 1930 Kb 40 db szentkép

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft