Nyomtatványok

Tételek száma: 263

17563.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1932 Auto-Traktor. Motorizmus, tourizmus, fuvarozás. 1932. szept., III. évf. 9. szám. Szerk.: Weiler István. Bp., 1932, Magyar Touring Club, 14 p. Korabeli reklámokkal, a színes borító Varta reklámmal. Kiadói illusztrált papírkötés, rossz állapotban, szakadozott, sérült foltos, kijáró lapokkal.
17564.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1932 Magyar Szövetkezés. Az 1898. évi XXIII. t.-c. alapján alakult Országos Központi Hitelszövetkezet Hivatalos Közlönye XXXIV. évfolyam lapszámai egybekötve. Bp., 1932, Pátria R.t. Kiadói félvászon-kötésben.
17565.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1933 A szolnoki m. kir. állami leánylíceum III. évi értesítője az 1932-33. tanévről. Szolnok, "Szolnok és Vidéke"-ny., 32+(2) p. Tűzött papírkötés, helyenként foltos lapokkal.
17566.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1926 Intim Pista naptára szerk Erődi Jenő
17567.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

17568.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1934 Vadászati tilalmi időszakokat tartalmazó nyomtatvány
17569.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17570.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

ca 1935 5 db Antenna c. képes rádió hetilap szám
17571.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17572.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1935 Onni Talas (1877-1958) finn diplomata névjegye
17573.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1935 Cacao román nyelvű receptfüzet
17574.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft