Nyomtatványok

Tételek száma: 263

1943 A Művészetszemlélet c. folyóirat I. évfolyam 1-2 száma
17599.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1943 Beszámoló a magyarhoni Gusztáv Adolf Gyámintézet 1943 évi munkájáról
17600.

Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
0,63

1943 A Film-Színház-Irodalom képes magazin teljes évfolyama bekötve.
17601.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1943 Nagykőrös hirdetmény légvédelmi előkészületek tárgyában plakát 49x62 cm
17602.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1944 Munkaadók előjegyzési naplója az 1944. évre. Szerk.: Volenszky Béla. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült, foltos borítóval, néhány bejegyzéssel. + 1952-1954 Főkönyv, bevételi-kiadási jegyzék, 140 oldalnyi kézzel írt bejegyzéssel
17603.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

17604.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

17605.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1946-1955 Szocialista propaganda füzetek, össz. 8 db: Hegedűs Géza: Szent István, az országépítő. Szabad Föld Könyvtára 1. füzet.; Virágzó új községeket a tanyavilág nyomorúsága helyett.; Szabad Föld - Téli esték füzetei sorozat vegyes számai. Változó állapotban.
17606.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17607.

[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme)
A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1948. március 15. Nemzeti ünnepély szövegkönyv, hiányos
17608.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1948 (?) Nemzeti dal fakszimile nyomtatvány, apró lapszéli sérülésekkel, 29,5x21 cm
17609.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1949 Földszöv Lánszem 1. szám, 1949. szeptember. [Bp.], Szövetkezetek Országos Szövetsége Szervezési Főosztálya, 16 p.
17610.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft