1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült.
1930 Wirtschafts-Bericht der Geldinstituts-Zentrale (Pénzintézeti Központ) Budapest. VI. Jahrgang (1930) No. 1. [A budapesti Pénzintézeti Központ gazdasági jelentése.] Bp., Pénzintézeti Központ (Athenaeum-ny.), 165+(1) p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
1952 Béke és Szabadság, olimpiai különszám (III. évf. 32. sz.), 1952. aug. 10., fekete-fehér fotókkal, köztük az Arancsapat fotóival, a címlapon Papp László olimpiai bajnok ökölvívó, hajtott, 8 sztl. lev.
1953 Magyarország-Anglia, a legendás 6:3-as labdarúgó mérkőzés meccsfüzete,, ahol az Aranycsapat legyőzte az évtizedek óta veretlen Angliát. Hajtva, hátsó borítón szakadás, első borító elvált / 1953 Hungary - England, legendary football match booklet,in Wembley Stadium, where the Golden Team of Hungary defeated England. Folded, with tear on backside