Nyomtatványok

Tételek száma: 263

17612.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Farkas Bertalan (1949- ) és Valerij Kubaszov (1935-2014) űrhajósokat ábrázoló interkozmosz FDC
17613.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1930 Wirtschafts-Bericht der Geldinstituts-Zentrale (Pénzintézeti Központ) Budapest. VI. Jahrgang (1930) No. 1. [A budapesti Pénzintézeti Központ gazdasági jelentése.] Bp., Pénzintézeti Központ (Athenaeum-ny.), 165+(1) p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17614.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1949 11 db korabeli újság a Rajk perről
17615.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1950 A budapesti városi II. kerületi tanács választása - szavazólap
17616.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17617.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

cca 1950 6 db Városképes leporello Balatonalmádi, Szilvásvárad, Siklós, Budapest, Tihany, Salgótarján
17618.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1950-1960 6 db szocreál oklevél
17619.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1952 III. Békekölcsön reklám nyomtatvány
17620.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1952 Béke és Szabadság, olimpiai különszám (III. évf. 32. sz.), 1952. aug. 10., fekete-fehér fotókkal, köztük az Arancsapat fotóival, a címlapon Papp László olimpiai bajnok ökölvívó, hajtott, 8 sztl. lev.
17621.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1952 A Vöröskereszt II. évfolyamának 4. száma, 16p
17622.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1953 Magyarország-Anglia, a legendás 6:3-as labdarúgó mérkőzés meccsfüzete,, ahol az Aranycsapat legyőzte az évtizedek óta veretlen Angliát. Hajtva, hátsó borítón szakadás, első borító elvált / 1953 Hungary - England, legendary football match booklet,in Wembley Stadium, where the Golden Team of Hungary defeated England. Folded, with tear on backside
17623.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft