Nyomtatványok

Tételek száma: 263

1955 A Ceglédi élet c. folyóirat 1. száma. csak 1000 pld. Címlapon Derkovits Dózsa metszetével 85p
17624.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1955 Képes Sport II. évf. majdnem teljes évfolyama (hiányzik: 2.,7,11-13, 18., 25.,36, 50), 1955. január 4. - dec. 27. Gazdag képanyaggal. Benne a kor híreivel, köztük az Aranycsapat híreivel és fotóival is. Félvászon-kötésben, több helyen kivágásokkal, néhány szakadt lappal, néhány számnál borítóhiánnyal.
17625.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1956 Kukkantó Marci úttörő naptára a címlapon Felix the cat rajzfilmfigurával. + magyar úttörők szövetsége táborozási szabályzata
17626.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1956 A Közlekedési Építő Vállalat 1956-1957. évi kollektív szerződése. Bp., KÖZDOK (Állami Ny.), 45+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, a gerincen sérült borítóval.
17627.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1956 Az Érdekes újság első, induló fél évfolyama, bekötve, jó állapotban
17628.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1956 3 db forradalmi röplap: ,,Nagy Imrében bizalmunk!", ,,Kivívtuk, hogy Nagy Imre a kormány élére, Kádár János a párt élére kerüljön [...]", A Magyar Forradalmi Bizottmány felhívása. Változó méretben és állapotban.
17629.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1956 Forradalmi röplapok, Ózd és környéke, Újpest, 4 db
17630.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1956 A melbournei olimpia, képekkel illusztrált kiadvány, sarkán szakadásokkal
17631.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

A Dörmögő Dömötör c. gyermeklap össz. 11 db száma, többségében a II. évfolyam (1958) számai, közte egy duplummal. Változó, részben sérült, szétváló állapotban.
17634.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1958 Vietnám, Hanoi térkép, ismertető füzet, bőröndcímke, összesen 6 db
17635.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

cca 1960-1990 Giovanni Battista Piranesi metszetei után, a XX. sz. második felében készült 22 db nyomat, papír, részben jelzett a nyomaton, 19x28 cm körüli méretekben.
17636.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

ca 1960-2000 Modern felvidéki meghívók, belépők klf témákban
17637.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft