1955 Képes Sport II. évf. majdnem teljes évfolyama (hiányzik: 2.,7,11-13, 18., 25.,36, 50), 1955. január 4. - dec. 27. Gazdag képanyaggal. Benne a kor híreivel, köztük az Aranycsapat híreivel és fotóival is. Félvászon-kötésben, több helyen kivágásokkal, néhány szakadt lappal, néhány számnál borítóhiánnyal.
1956 A Közlekedési Építő Vállalat 1956-1957. évi kollektív szerződése. Bp., KÖZDOK (Állami Ny.), 45+(3) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, a gerincen sérült borítóval.
1956 3 db forradalmi röplap: ,,Nagy Imrében bizalmunk!", ,,Kivívtuk, hogy Nagy Imre a kormány élére, Kádár János a párt élére kerüljön [...]", A Magyar Forradalmi Bizottmány felhívása. Változó méretben és állapotban.
A Dörmögő Dömötör c. gyermeklap össz. 11 db száma, többségében a II. évfolyam (1958) számai, közte egy duplummal. Változó, részben sérült, szétváló állapotban.
cca 1960-1990 Giovanni Battista Piranesi metszetei után, a XX. sz. második felében készült 22 db nyomat, papír, részben jelzett a nyomaton, 19x28 cm körüli méretekben.