Nyomtatványok

Tételek száma: 263

1923 Meghívó táncvizsgára. táncrend a belrlini ADTV táncakadémia tagja, nagygalambfalvi Tóth Károly. Miskolcon
17550.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

cca 1930 Tolnai abc 22 p. Képes kiadvány, kis sérüléssel
17551.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1930-1950 4 db osztrák idegenforgalmi és télisport prospektus, turistatérkép, változó állapotban
17552.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1930 A Motoros. A Magyar Motorosok Érdekeit Szolgáló Független Képes Szaklap. 1930. október 25. II. évf. 15. sz. Felelős szerk.: Kramer Jenő. Bp., 1930, Motoros Lapkiadó Vállalat, 20 p. Gazdag és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes korabeli hírekkel, és írásokkal. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
17553.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

cca 1930 A Budapesti és Környéki Szocialista Munkások Blokkja röplapja, szakadásokkal, hajtott
17554.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

cca 1930 A Munkástanács által kiadott röplap, szakadásokkal
17555.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

cca 1930-1960 Vegyes könyvismertető prospektusok, árjegyzékek, közte magyar és német nyelvűek, változó állapotban
17556.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1930 A drabonyi templom mellett épülő támfal terve, kismarty Lechner Ödön terve 20x30 cm
17557.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1930-1940 Verbőczi-féle (Verbőczy Kálmán) célzást segítő eszközök útmutatói, össz. 6 db
17558.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

ca 1930-1940 Vegyes papírrégiség tétel, benne megfejteni való aláírások, levélzárók, bőröndcímkék, stb
17559.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1931 A Motoros. A Magyar Motorosok Érdekeit Szolgáló Független Képes Szaklap. 1931. április 10. III. évf. 4. sz. Felelős szerk.: Kramer Jenő. Bp., 1931, Motoros Lapkiadó Vállalat, 20 p. Gazdag és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes korabeli hírekkel, és írásokkal. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
17560.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1932 A KMAC Középmagyarországi Automobil és Motor Club alapszabályai 16p.
17561.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft