Nyomtatványok Tételek száma: 263
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3386168
17550
493
Printed Materials
1923 Meghívó táncvizsgára. táncrend a belrlini ADTV táncakadémia tagja, nagygalambfalvi Tóth Károly. Miskolcon 3367718
17551
493
Printed Materials
cca 1930 Tolnai abc 22 p. Képes kiadvány, kis sérüléssel 3284993
17552
493
Printed Materials
cca 1930-1950 4 db osztrák idegenforgalmi és télisport prospektus, turistatérkép, változó állapotban 3385296
17553
493
Printed Materials
1930 A Motoros. A Magyar Motorosok Érdekeit Szolgáló Független Képes Szaklap. 1930. október 25. II. évf. 15. sz. Felelős szerk.: Kramer Jenő. Bp., 1930, Motoros Lapkiadó Vállalat, 20 p. Gazdag és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes korabeli hírekkel, és írásokkal. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval. 3349552
17554
493
4400
Printed Materials
cca 1930 A Budapesti és Környéki Szocialista Munkások Blokkja röplapja, szakadásokkal, hajtott 3349555
17555
493
4200
Printed Materials
cca 1930 A Munkástanács által kiadott röplap, szakadásokkal 3382327
17556
493
Printed Materials
cca 1930-1960 Vegyes könyvismertető prospektusok, árjegyzékek, közte magyar és német nyelvűek, változó állapotban 3244021
17557
493
Printed Materials
cca 1930 A drabonyi templom mellett épülő támfal terve, kismarty Lechner Ödön terve 20x30 cm 3380725
17558
493
Printed Materials
cca 1930-1940 Verbőczi-féle (Verbőczy Kálmán) célzást segítő eszközök útmutatói, össz. 6 db 3313161
17559
493
Printed Materials
ca 1930-1940 Vegyes papírrégiség tétel, benne megfejteni való aláírások, levélzárók, bőröndcímkék, stb 3385295
17560
493
Printed Materials
1931 A Motoros. A Magyar Motorosok Érdekeit Szolgáló Független Képes Szaklap. 1931. április 10. III. évf. 4. sz. Felelős szerk.: Kramer Jenő. Bp., 1931, Motoros Lapkiadó Vállalat, 20 p. Gazdag és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes korabeli hírekkel, és írásokkal. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval. 3381084
17561
493
Printed Materials
1932 A KMAC Középmagyarországi Automobil és Motor Club alapszabályai 16p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft