1913 A m. kir. Államvasutak mérnökeinek 1913 január 12-én Budapesten a Magyar Mérnök- és Építészegylet helyiségében megtartott értekezletéről felvett jegyzőkönyv. Bp., Franklin-ny., 6 p.
1915 A Pesti Hírlap 1915. áprilisi számai egybekötve, benne a háborúval kapcsolatos és egyéb hírekkel, reklámokkal, korabeli félvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel, helyenként ceruzás bejegyzésekkel
1916 Az Alkotmány c. politikai napilap 1916. áprilisi számai egybekötve (nem teljes, néhány szám hiányzik), korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, intézményi bélyegzővel
1917 Az Országos Iparegyesület évi jelentése az 1917. junius 17-én tartandó rendes évi közgyűlés elé. 75-ik év. Bp., 1917, Európa, IV+54 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.
cca 1920-1930 Vegyes uti prospektus tétel, 4 db: Merano Hotel Duomo, Grand Hotel Palace Locarno, Semmering Palace - Szanatorium, Am Semmering Die Sanatorien Dr. Hecht. A Budapesti Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság borítékjában.