Nyomtatványok

Tételek száma: 263

1904 Doktori meghívó védésre (ifj. Khuen-Héderváry Sándor, Ifj. Márffy Ede doktorjelöltek) hajtva
17502.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1904 Meghívó az Esztergomi Kath. Főgimnázium ifjúsága által rendezett nyári mulatságra, szecessziós illusztrációval, Meszéna Ferenc részére címezve és postázva, középen hajtott
17503.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17504.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1904 A Sziráki Kaszinó alapszabályai. Aszód, 1904, Aszódi "Petőfi" Könyvnyomda, 16 p.
17505.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1905 A Délvidéki Magyar Közművelődésügyi Egyesület 4 db nyomtatványa, felhívása
17506.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1907 A Nap. IV. évf. 130 - 155. szám. Június 1. - 30. Felelős szerk.: Braun Sándor. Főmunkatárs: Lengyel Zoltán. [Egybekötve.] Érdekes írásokkal, korabeli hírekkel. Gazdag korabeli reklámanyaggal illusztrált. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a borító részben elvált a könyvtesttől, az elülső szennylap sérült, benne kis lapszéli sérülésekkel, néhány szakadt, gyűrött lappal, valamint egy sérült lappal is, néhány helyen ceruzás bejelöléssel.
17507.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1907-1917 A Mária Dorothea-Egyesület jelentései, 5 db. Bp., Rigler R.T.-ny. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel.
17508.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17509.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1910 Lobogók I. (A fontosabb hadi és kereskedelmi lobogók), színes illusztráció a Révai Nagy Lexikonából, 24x30,5 cm
17510.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1910 Küb am Semmering 8 oldalas képes bemutató nyomtatvány
17511.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1910-1911 3 db budapesti dombornyomott menükártya
17512.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1910 2 db pornográf nyomat papírra ragasztva, 9×10 cm
17513.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft