1904 Meghívó az Esztergomi Kath. Főgimnázium ifjúsága által rendezett nyári mulatságra, szecessziós illusztrációval, Meszéna Ferenc részére címezve és postázva, középen hajtott
1904 Jász-Nagykun-Szolnok vármegye községeinek egymástól való távolságát feltüntető kilométer táblázat. Szolnok, 1904, Háy Géza-ny., 54 p. Kiadói papírkötés, sérült, az utolsó lap különvált a fűzéstől.
1907 A Nap. IV. évf. 130 - 155. szám. Június 1. - 30. Felelős szerk.: Braun Sándor. Főmunkatárs: Lengyel Zoltán. [Egybekötve.] Érdekes írásokkal, korabeli hírekkel. Gazdag korabeli reklámanyaggal illusztrált. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a borító részben elvált a könyvtesttől, az elülső szennylap sérült, benne kis lapszéli sérülésekkel, néhány szakadt, gyűrött lappal, valamint egy sérült lappal is, néhány helyen ceruzás bejelöléssel.