Nyomtatványok

Tételek száma: 263

cca 1920-1930 Amszterdam közlekedési hálózatának térképe, menetrendekkel, hirdetésekkel (közte ,,Trianon" étterem reklám), a lap szélén lyukasztással, 24x31,5 cm
17526.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17527.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1920 Max und Moritz zwei Streiche - két csínytevő kotta rajzos képregényes borítóval
17528.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1920 4 db dísztávirat, klf grafikákkal
17529.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1921-1936 3 db képeslap egyiken olimpiai bélyegzéssel
17530.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1916 Bp., Az új nyári időmérés történelmi emléklapja, sarokhiánnyal
17531.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17532.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1923 Velhagen & Klasings Monatshefte 1923. május-augusztus. 37. évf. 9-12. sz. Berlin-Bielefeld-Leipzig, Velhagen & Klasing, 225-672 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal, egészoldalas képtáblákkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, egy táblán a kép javított.
17533.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1924 L'art en Italie (Művészet Olaszországban), francia nyelvű idegenforgalmi kiadvány, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, 64 p. + 3 db olasz városképes leporelló: Ricordo di Roma, Firenze, Venezia. Változó állapotban.
17534.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1925 A ciszterci rend székesfehérvári Szent István Reálgimnáziumának CXII. értesítője az 1924-25. iskolai évről. Székesfehérvár, 1925, Debreczenyi István-ny., 86+(2) p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült, javított borítóval és gerinccel, néhány lapon beragasztott fotókkal, névsorokkal, bejegyzésekkel.
17535.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1926 - 1927 Iuventus XI. évf. 1- 10 számok és a XII. évf. 1. száma. 1926. október - 1927 október, összesen 10 szám, közte egy kettős számmal is (3-4 sz.), változó állapotban, közte 2 sérült is.
17536.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1927-1928 Vegyes napilap gyűjtemény, közte "Új Idők" (kb. 25-30 db.) és "Az Ujság Vasárnapja" (kb. 25-30 db.), az utóbbi színes címlapokkal rajta ismert magyar művészek munkáival, Bardócz Árpád, Pályi Jenő...stb. Változó állapotban, közte több hiányos, sérült, gyűrött...stb.
17537.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft